Створи анкету
або увійди через

6 причин самій зробити перший крок

29 травня 2019, о 12:16

Симпатичний вам чоловік не проявляє ініціативи. Що робити: чекати дива або брати ситуацію в свої руки? Багато спеціалістів переконані, що жінки тільки виграють, якщо стануть частіше робити перший крок. 

Більше не потрібно сидіти на балконі і чекати, коли прийде кавалер, заспіває серенаду і попросить вашої руки. Жінки мають у своєму розпорядженні точно такі ж можливості, що і чоловіки. Якщо вам хтось подобається, попросіть номер телефону, запросіть на побачення або просто фліртуйте, поки не заволодієте його серцем.

Не соромтеся брати ініціативу в свої руки, адже таким чином ви:

1. Отримуєте те, що хочете

Якщо ви спілкуєтеся тільки з тими, хто сам проявляє ініціативу, ваш вибір обмежений. Дальновидніше буде вибрати найпривабливішого чоловіка і підійти до нього. Забудьте про випадкових залицяльників, яких ви не помічаєте, поки вони не пригостять вас напоєм.

2. Економите час

Задумайтесь, скільки часу ви втрачаєте, поки просто свердлите поглядом привабливого чоловіка в іншому кінці кімнати. Ви сподіваєтеся, що він зрозуміє натяк і підійде. Але зробивши цей крок, ви заощадите багато часу і сил. Здалеку важко зрозуміти, чи достатньо він хороший для вас. Підійдіть і заведіть розмову - ви відразу зрозумієте, чи вартий він вашого часу, чи ні.

3. Проявляєте ініціативу

Щоб заговорити з чоловіком, потрібно бути впевненою в собі, адже ви не знаєте точно, чи подобаєтеся йому. Зробити так - значить взяти на себе ризик, повірити в себе. Цінуйте і розвивайте ці якості, вони допоможуть не тільки в особистому, але і в професійному житті.

4. Виглядаєте сексуально

Деякі чоловіки втомилися, їм набридло отримувати відмови. Коли ви проявите ініціативу, такий чоловік буде задоволений. Він зможе розслабитися і бути собою. В його очах ви будете виглядати в десять разів сексуальнішою за інших жінок.

5. Відразу дізнаєтеся відповідь

Якщо ви три роки прагнете досягнути уваги якогось чоловіка, то пора вже зробити той клятий перший крок. Він відповів взаємністю? Чудово! Ні? Значить, можна нарешті забути про нього і знайти когось іншого. У всякому разі ясність куди краща за невідомість.

6. Отримаєте новий досвід

Чим більше ви спілкуєтеся з протилежною статтю, тим краще розумієте, які якості шукаєте в партнері, а значить, тим швидше знайдете того самого. Підійти до незнайомця, особливо якщо він гарний - доволі страшно. Але якщо між вами проскочить іскра, всі переживання випаруються. Якщо він не відповість вам взаємністю, переходьте до наступного кандидата.

Звісно ж, отримати у всіх цих ситуаціях відмову досить болісно і це може завдати не абиякої психологічної травми жінці, тим самим назавжди відбивши у неї бажання робити перші кроки. 

Психологи із цього приводу приводять наступний вислів «Коли одні двері зачиняються, відчиняються інші».

Ситуація відмови стресова для будь-якої людини, а для жінки особливо, оскільки ініціатива у відносинах досі вважається прерогативою чоловіків. Якщо ви зробили перший крок, але отримали відмову, це може виявитися серйозним ударом по самооцінці. Що ж робити, щоб не втратити віру в себе?

Болісно реагує на відкидання наша дитяча частина, тому спробуйте сконцентруватися на дорослій частини своєї особистості.

Сприймайте відмову як привід стати кращою. Направте негативну енергію в конструктивне русло: запишіться в спортзал, проявіть себе на роботі, поновіть імідж. Позитивні зміни і успіхи підвищать самооцінку і додадуть впевненості в собі. Радійте, що отримали відмову, а не згоду, викликану жалістю або невмінням відповісти «ні». В іншому випадку ви б даремно витратили на цю людину час і душевні сили.

Коли одні двері закривається, відкривається інша. Не зациклюйтеся на чоловікові, який відмовив, інакше його образ завадить вам побачити «відкриті двері».

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!