Створи анкету
або увійди через
Для чоловіків

Про що поговорити з дівчиною? Цікаві та універсальні теми для розмов

2 квітня 2018, о 15:43

Недоречні розмови доволі часто негативно відбиваються на людських взаєминах. Безумовно, багато що залежить від того, наскільки добре знайомі, адже тоді можна напевно знати, чим вона цікавиться, і що приверне її увагу. Але є перелік досить універсальних тим, які будуть цікаві практично всім представницям прекрасної статі. Це буде корисно і для чоловіків, так як можна більше дізнатись про іншу людину. 

    • Шкідливі звички

Не варто обговорювати вживання алкоголю або куріння. Це може визвати негативні оцінки. Краще поговоріть про якісь милі шкідливі звички. Наприклад, як ви весь час кудись запізнюєтесь, щось губите. Дівчина буде щиро сміятися, розповідаючи про те, яка вона незручна, покаже себе зі слабкою боку і дасть вам можливість проявити мужність і турботу. Але тут важливо не перегнути палицю. Бо вона може подумати що ви неорганізована та несерйозна людина. 

    • Хобі

Розкажіть про те, чим вам подобається займатись. Будьте максимально щирим, адже підроблена захопленість виглядає не дуже привабливо. Вона може одразу зрозуміти, що ви лукавите. Якщо ви дізнаєтеся про те, чим вона захоплюється, то розмова може перейти в побачення, адже тепер ви точно знаєте, як знайти до неї підхід і дійсно здивувати. Буває так, що дівчина неохоче розповідає про свої захоплення. Але і це не біда. Знайдіть в інтернеті список найдивніших хобі та заведіть розмову на цю тему.

    • Їжа та кулінарія

Кожен надає перевагу різним стравам та засобам приготування їжі. Хтось міркує про приготування домашніх страв, сімейні обіди. Хтось годинами може обговорювати нові заклади у місті або страви у різних країнах. Тема універсальна, тому її вистачить на довгі години розмов. Постарайтеся акуратно дізнатись про її схильності у стравах, чи любить вона смакувати дома, або ж полюбляє ходити по ресторанам? Зі свого боку ви зможете поділитися особистими уподобаннями і розповісти, що саме любите ви. Вона вас або підтримає, або у вас зав'яжеться гаряча суперечка. У будь-якому випадку така тема позитивно відіб'ється на вашому спілкуванні та зможе додати певне різноманіття.

    • Навчання і робота

Це тема дуже важлива у нашому житті. Кожна людина може розповісти щось з цього приводу. Цікаво також говорити про комічні ситуації на роботі або навчанні. Ви нібито людина дуже серйозна, але смішна історія добавить трохи фарб у ваш образ. Дайте собі трошки волі. У кожної людини є смішні історії, які напевно викличуть позитивні емоції у співрозмовника. Намагайтеся проявити трохи акторської майстерності, щоб бути більш переконливим. В такому випадку, ймовірність того, що вона буде сміятися, значно вище. 

    • Відпочинок

Дізнайтесь як вона любить проводити свій час коли всі справи зроблені. Можливо, вона схильні до тихих вечорів з келихом вина. Складніше, якщо раз в сезон вона їздить в гори, а вам таке дозвілля зовсім не до душі. У будь-якому випадку знайти точки дотику цілком реально, важливо докласти зусиль і перерахувати якомога більше варіантів відпочинку. Якщо вона, як і ви, любить читати книги, замовляти смачну їжу додому і вечорами дегустувати нові страви, то це дуже позитивно. Шукайте щось спільне між собою, тоді їй буде з вами цікаво і приємно проводити час.

    • Спорт.

Починати необхідно дуже обережно. Можливо, вона тільки планує зайнятись фізичної активністю, але постійно відкладає це і картає себе. Якщо виявиться, що вона більше віддає перевагу пасивний відпочинок, то запропонуйте їй кілька варіантів того, як можна весело разом провести час, а також поліпшити тіло і здоров'я. Якщо вона налаштована категорично, то почніть з екскурсу в історію про знаменитих спортсменів, незвичайних видах активного відпочинку або про те, які комфортні спортзали з'явилися в вашому місті. Але не варто акцентувати увагу на особистих досягнення. По ідеї (якщо вони є), це одразу помітно і не треба зайвий раз про це говорити.

    • Подарунки, свята. 

Цікаво дізнатись про її улюблені свята і як вона звикла їх справляти. У цей момент дівчина почне згадувати приємні моменти, а це вже величезний плюс вам як співрозмовнику, тому як позитивні емоції вона відчуває саме тут і зараз, з вами. Спитайте про смішні подарунки, які їй доводилося отримувати. Також вона може розповісти, як любить вибирати сюрпризи для рідних і близьких людей. Це завжди дуже позитивна та приємна тема для розмови. 

    • Одяг. 

Спершу, було би непогано зробити комплімент щодо її зовнішнього вигляду. Жінки витрачають неймовірно велику кількість часу, щоб краще виглядати. Позитивний відгук від вас стане додатковим бонусом до приємного спілкування. Можливо, не варто розповідати про те, як сильно ви любите мереживну білизну на пружному підтягнутому тілі. Вірите ви в це чи ні — жінки і так про це прекрасно знають. Якщо будете розвивати подібну тему, то вона запідозрить недобре і може залишити вас з вашими міркуваннями про прекрасне. 

Обов'язково кажіть про те, що ваша дівчина прекрасна завжди, у будь-якому вбранні. Такий комплімент точно не буде звучати вульгарно або занадто нав'язливо. Більше того, вона буде приємно здивована. 

    • Домашні тварини. 

Ще одна безпрограшна та приємна тема. Вона здатна викликати у вашої співбесідниці самі милі і теплі почуття. Бувають винятки у вигляді черствих жінок, які абсолютно байдужі до братів наших менших, але такі зустрічаються дуже нечасто. 

Можливо у неї є собака, кіт, хом’як? Спробуйте дізнатися про те як вони живуть. Нехай вам буде не дуже цікаво, але як співрозмовник ви себе проявите з кращого боку. Якщо у вас обох є домашні тварини — це найкращій варіант. Готуйтесь до багаточасових розмов про ваших улюбленців. 

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!