Створи анкету
або увійди через
Для чоловіків

Як визначити характер дівчини за її житлом

22 серпня 2017, о 10:27

Квартира дівчини - це місце, що може розповісти чоловікові багато секретів, які приховує його обраниця. Тож під час візиту до своєї подруги на філіжанку смачної львівської кави Вам не завадить гарно роздивитися і звернути увагу на декілька речей.

Насамперед - це замки. Так, галичанки - чудові господині, ощадливі  і люблять лад у всьому. Все ж, якщо дівчина живе одна, але при цьому Ви бачите замки на дверях кухні, спальні, холодильника і навіть хлібниці, то, скоріш за все, з нею щось не так. Велика кількість замків свідчить про те, що дівчина пережила якесь емоційне потрясіння. Продовживши спілкування з цією панянкою, Вам, ймовірно, доведеться розгрібати разом з нею проблеми, що тягнуться з минулого.

Подивіться, як розміщені дзеркала. Якщо їхнє розташування дозволяє побачити у відображенні вільний простір - жінка сповнена енергії і налаштована на позитив. Якщо ж у дзеркалах видно завали мотлоху - це тривожний симптом. Дівчині бракує впевненості в собі, і вона підсвідомо чинить тиск на себе, розмножуючи відображення негативу у своїй оселі. Це Ви можете виправити за допомогою компліментів, які піднімуть їй самооцінку. А дзеркала можна розмістити по-іншому.

Хорошим знаком є відкриті штори у спальні. Не лише для підлітків, які живуть навпроти, але і для Вас. Люди, які полюбляють тримати двері або вікно відчиненими, є більш відкритими і готовими до нового. Якщо ж квартира нагадує темне царство з щільно запнутими завісами, це свідчить про бажання власниці сховатися від оточення, уникнути змін.

Важливим показником є чистота помешкання Вашої обраниці. Якщо квартира нагадує звалище, де можна знайти абсолютно все - це привід пошукати іншу супутницю. Дівчата, які зберігають старі речі, газети, журнали та інший непотріб, не просто лінуються прибирати в квартирі, вони психологічно не можуть відпустити минуле. А це обмежує їхню здатність до взаємодії з сьогоденням.

Туфлі дівчини, розкидані по всій квартирі також є поганим сигналом. Примхлива, поверхнева жінка з підвищеними вимогами, щоразу, перебуваючи не в гуморі, купує собі нові туфлі або сумочку. Це, на думку психологів, є ознакою заниженої самооцінкки або хворобливих перепадів настрою.

Враховуючи вище зазначене, слід пам'ятати і про те, що перше враження буває дуже оманливим. Тож не поспішайте накивати п'ятами, помітивши щось із перелічених речей. Можливо, Ваша подруга просто потребує чоловічої турботи та уваги. І Ви точно можете їй у цьому допомогти.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!