Для чоловіків

Як завоювати серце дівчини

8 червня 2017, о 16:31

Більшість чоловіків мріють вміти легко та просто підкоряти серця дівчат. Однак, далеко не кожному вдається це робити. Існує кілька простих правил, які допоможуть вам у завойовуванні красунь.

Не варто квапити події

Дайте відносинам розвиватися поступово, оскільки обраницю може налякати  зайвий натиск. Поступово ваші почуття до неї будуть посилюватися і розвиватися, як і ваші відносини.

Будьте сміливим

Більшості дівчат подобаються чоловіки впевнені, але не егоїсти. Просто підійдіть до неї і почніть розмову. Вона зрозуміє, що зацікавила вас. 

Спілкуйтеся з іншими дівчатами

Це не те ж саме, що і флірт з іншими представницями прекрасної статі, який в нашій ситуації буде недоречним. Якщо ви спілкуєтеся з іншими дівчатами, ваша обраниця зрозуміє, що вони вам довіряють, вважають надійним другом, і  з вами легко спілкуватися. 

Завжди стежте за собою

Жінкам подобається запах чистого та охайного одягу! Це означає, що якщо чоловік стежить за собою, то він буде приємний для жінок. І навпаки, погана гігієна може зруйнувати всі ваші плани. Вірите цьому чи ні, свіже помите волосся - це дуже великий плюс. А запах чистого тіла обов'язковий для кожного хлопця.

Якщо вийде розсмішити дівчину, то у вас з'явиться набагато більше шансів

Але не переборщіть. Нехай вона спочатку стане вашим близьким другом, а потім вже вступайте в бій. Дівчині важливо знати, що вона може довіряти вам, що ви не розіб'єте їй серце, бо насправді дбаєте про неї. Дівчата люблять сміятися і будуть сміятися над усіма жартами, навіть якщо вони не смішні.

Будьте щирим

Компліменти, флірт, жарти, турбота - нічого з цього не буде мати значення, якщо ви не щирий. Якщо ви  вже вирішили зробити дівчині комплімент, подумайте над тим, що вам в ній справдіподобається.

Доведіть, що вона вам дійсно подобається

Покажіть дівчині, що ви не просто захоплені або хочете затягнути її в ліжко. Попросіть її розповісти про себе, говорячи із нею. Не чекайте тільки поцілунків. Слухайте її і дивіться в очі.

Робіть їй побільше компліментів

Дівчатам складно догодити з компліментами: всі хочуть відчувати себе впевнено, але дуже складно підібрати правильні слова. До того ж, трохи ласкавих слів допоможуть вам прокласти дорогу в майбутнє. 

Це далеко не весь список того, чим можна покорити серце дівчини, яка вам подобається, однак ми постарались вивести основні із них. Спробуйте слідувати цій основі, а також трохи імпровізувати, оскільки дівчатам до вподоби спонтанність. 


Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Львів, Україна
Пароль
812181
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!