Створи анкету
або увійди через
Для чоловіків

Якості чоловіків які приваблюють жінок

27 березня 2018, о 13:38

Чоловіки доволі просто вибирають собі жінок, які йому подобаються. Представниця прекрасної статі повинна бути привабливою, веселою і доглянутою. Далі він буде до неї придивлятися і шукати щось таке, що подобається саме йому. Жінки підходять до вибору супутника набагато серйозніше, відштовхуючись не тільки від зовнішності, але і рис характеру, яким вона віддає перевагу. Взагалі практично у кожної жінки є перелік основних чоловічих якостей, які збільшують можливості створення відносин. Часом це може бути проста вірність і щирість, а іноді жінкам потрібна інтелігентність, стриманість і вміння приймати рішення та інші якості.

Так чи інакше, є деякі чоловічі якості, які подобаються абсолютно всім жінкам. Якщо ви хочете привернути увагу конкретної особи, то потрібно намагатися відповідати наступним вимогам. Які ж це якості? 

Турбота і увага

Жінка завжди віддасть перевагу тому, хто приділяє їй багато уваги і готовий заради неї на все. Ця риса характеру властива далеко не всім представникам сильної статі. Буває так, що чоловіка виховали в сім'ї, де не прийнято було показувати свої емоції і витрачати багато вільного часу на кохану людину. Саме тому чоловік, вихований в таких умовах буде впевнений в тому, що кохана жінка це ще одна сфера життя, на яку не варто витрачати багато часу та зусиль. Жінка, в свою чергу, хоче отримувати багато уваги, любові і турботи, тому віддасть перевагу тому чоловіку, який зможе їй це забезпечити.

Почуття гумору

Така якість дуже важлива для жінок. Перебуваючи в компанії, вона завжди віддасть перевагу тому, хто вміє гарно жартувати і привертає увагу своїм позитивним настроєм. Почуття гумору завжди актуальна, навіть якщо у жінки немає такого почуття. Веселі люди, які вміють жартувати, викликають бажання поспілкуватися, дізнатися їх ближче і просочитися його позитивом. З веселою людиною значно простіше долати життєві труднощі і боротися з поганим настроєм, тому жінки з задоволенням почнуть відносини з позитивно налаштованим молодим чоловіком. 

Цілеспрямованість 

Чомусь доволі багато чоловіків вважає, що жінкам важлива тільки їхня зарплата та успіхи у карє’рі. Насправді більшість жінок звертають увагу на те, чого конкретний чоловік хоче і як він виконує свої задачі та обов’язки. Людина, яка точно знає, чого хоче і кожен день працює для того, щоб здійснити свою мрію і досягти поставлених цілей, завжди приверне увагу представниць прекрасної статі. Варто звернути увагу на те, що жінки завжди шукають вольових чоловіків, які абсолютно впевнені в своїх силах і можливостях. Іноді така самовпевненість буває невиправданою, але то як відчуває себе такий чоловік важливо абсолютно для всіх жінок. 

Зовнішній вигляд

Звичайно, не всі жінки дуже зациклені на зовнішності чоловіків, але також звертають увагу на те, як виглядає представник сильної статі. Чоловіки хочуть бачити поруч із собою неймовірну довгоногу красуню з шикарним бюстом, яка буде викликати у нього захоплення, а у друзів — заздрість. Жінці важливо лише, щоб кохана людина була акуратна, носила чистий одяг, і слідкувала за тілом. Насправді в цьому немає нічого складного, але багато чоловіків не дотримуються навіть цього, а потім дивуються, чому жінки не звертають на нього уваги.

Пристрасність 

Більшість жінок є емоційні, тому пристрасть у відносинах для них дійсно важлива. Чоловік повинен постійно робити їй компліменти, бути вірним і відданим. Також важливим є сексуальний аспект. Ці прості правила можуть стати запорукою щасливого сімейного життя, адже холод між двома людьми завжди псує відносини. Пристрасний чоловік розбурхує жіночі уми і серця і вміє підкорити одним лише поглядом. Романтичні побачення, красиві слова і яскраві ночі любові — все це робить жінок щасливими.

Розум 

Якою би розумною і начитаною не була жінка, вона завжди хоче бачити поруч із собою гідного супутника життя, який зможе підтримати будь-яку розмову або навіть чогось її навчить. Звичайно, якщо жінка не дуже розумна, то і на рівень інтелекту чоловіка вона не особливо буде звертати увагу. Але все ж таки більшість дам шукають в чоловікові інтелектуальність. Також не варто перегинати палицю, адже деякі різкі висловлювання можуть стати образою для жінки, адже вона ж не хоче відчувати себе неповноцінною. Якщо постійно хвалитися перед дамою своїми глибокими знаннями в науці, то рано чи пізно вона знайде того, хто буде менш начитаним, але визнаватиме і її розум також

Відкритість

Чоловік, який хоче привертати увагу жінок, повинен вести себе в будь-якій компанії невимушено, вміти підтримувати розмову і бути цікавим співрозмовником. Якщо він хоче весь час на вечірці провести поодинці за столиком з келихом якогось напою, то малоймовірно, що приверне увагу представниць прекрасної статі. Завжди веселий самовпевнений хлопець, який знаходиться в центрі уваги і розважає навколишніх, викличе інтерес у жінок. Для цього зовсім не потрібно вміти жонглювати предметами, влаштовувати вечір гумору або танцювати на столі. Потрібно просто активно спілкуватися і викликати позитивні емоції у співрозмовників.

Впевненість в собі

Точно також як і чоловік, жінка ніколи не віддасть перевагу представнику протилежної статі, який страждає від комплексів і не впевнений ні в своїх словах, ні в вчинках. Для того щоб викликати у жінки справжнє захоплення і привернути її увагу, важливо бути максимально впевненим в собі і робити приємне враження у оточуючих. Якою б сильною і самовпевненою не була жінка, вона завжди хоче бачити поруч із собою не менш впевненого супутника. Чоловік може зовсім не мати якихось позитивних якостей, які так подобаються жінкам, але його впевненість в тому, що він кращий завжди виділить його на тлі інших представників сильної статі забезпечать успіх.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!