Створи анкету
або увійди через
Для жінок

Чого не можна пробачати чоловікові?

4 липня 2017, о 09:22

У житті бувають різні ситуації та обставини через які люди ображають та завдають болю один одному. Зазвичай закохана жінка здатна пробачити все, але існують вчинки, на які просто не можна закривати очі.

Зрада

Незважаючи на те що на цю тему ведеться багато сперечаються, більшість - як жінок, так і чоловіків - сходяться на думці, що зраду пробачити не можна.

Рукоприкладство

Бог створив жінку з ребра Адама; не з ноги, щоб бути приниженою ним, не з голови, щоб бути розумнішою за нього, а саме з ребра - щоб бути рівною йому, з-під руки, щоб бути захищеною ним, і з боку серця, щоб бути коханою. Якщо ж замість всього цього чоловік її принижує, самостверджуючись в прояві фізичної сили, то таких дій пробачати не можна. До того ж, як правило, чоловік, який вдарив раз вдарить і вдруге.

Егоїзм і нарцисизм

Чоловік-егоїст - це вже за визначенням зло. Жінці поряд з таким екземпляром завжди будуть відводитися тільки другорядні ролі, відносини нагадуватимуть гру в одні ворота. Такий партнер ображатиме жінку навіть цього не помічаючи і завжди ставитиме своє «Я» понад усе.

Жадібность

У цьому пункті не потрібно одразу ж згадувати про жіночу меркантильність. Мова не йде про шикарні подарунки, дорогих букетах і діставання зірок з неба. Але коли чоловік дві години аналізує економічну вигідність покупки чергової пари колгот - від нього варто йти геть.

Небезпечні залежності

Практика показала, що, на жаль, в більшості випадків колишніх алкоголіків, наркоманів і ігроманів не буває. Бувають лише поодинокі винятки. Пристрасті до токсичної і віртуальної залежності витісняють базові людські цінності. Людина, як правило, втрачає контроль над собою і , якщо нема грошей на чергову пиятику або годину в інтернет-клубі, несе з дому все, що можна продати або обміняти на бажане.

Образа родичів

Якщо людина не поважає людей, які вас народили і виховали, то вона не поважає і не любить вас. А якщо будувати відношення не на повазі і любові, то на чому і навіщо взагалі тоді їх будувати?

Жорстоке ставленні до дітей

Якщо на неправильне ставлення до себе жінка ще інколи може закрити очі, то по відношенню до дітей це терпіти не можна. Діти не повинні жити в атмосфері насильства.

Кожна жінка, звісно ж змогла би доповнить або змінить цей список. Але факт залишається фактом – існують речі пробачати які чи миритися з якими просто не можна. 

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!