Створи анкету
або увійди через
Для жінок

Кого можна зустріти на сайтах знайомств

4 грудня 2020, о 17:33

Найпоширеніші види чоловіків на сайтах знайомств. Ми виловили і визначили для тебе кілька видів чоловіків, які найчастіше бувають на сайтах знайомств.

Одружений, але дуже хочеться

Такі чоловіки рідко викладають на сайти знайомств свої фотографії. Вони ніколи не говорять про себе правди, із задоволенням прикрашаючи будь-які дані. Улюблена фраза таких хлопців: «Шукаю сексу без зобов`язань». Як відшити такого? Дуже просто. Потрібно попросити у нього телефончик дружини, щоб поговорити. Жонатий тут же злякається і випарується.

Я вже великий і дуже хочеться

Такі хлоп`яти нерідко виловлюють собі дівчат на сайтах знайомств. Вони стурбовані і натхнені масою перспективних варіантів. Для дорослих жінок вони не становлять жодного інтересу. Зазвичай такі екземпляри бідні і швидко злякаються пропозиції сходити в хороший ресторан або зняти номер в дорогому готелі. Після цього вони назавжди випаровуються.

Чи не молодий, але все ще хочеться

Вони вже виростили дітей, а юні красуні все ще зводять їх з розуму.

Їм дуже хочеться перевірити, чи такі вони моторні в сексі, як раніше. На їх хвацькі «Старий кінь борозни не псує» продовжуй сміливо «... але і не зоре глибоко». Бойовий запал старіючого ловеласа тут же згасне.

Хочеться постійно

«Дівчата бувають різні» - їх девіз по життю. І вони ніяк не можуть заспокоїтися. Зацікавив їх об`єкт - такі хлопці готові брати штурмом, не шкодуючи ні часу, ні сил. Готові приїхати на перший поклик і рішуче приступити до найцікавішого. Такі прилипливі типи швидко набридають. Краще ігнорувати їх відразу.

«Привіт, я Ахмед»

Турки і єгиптяни в будь-який момент готові виникнути в твоєму інтернет-просторі. Вони впевнені, що стануть для тебе найкращими коханцями, чоловіками і співмешканцями. Твоя відповідь стає керівництвом до прилипання назавжди. Відстають дуже рідко. Ігнорувати безжально і тут же заносити в чорний список.   

Мазохісти

Такі типи теж не рідкість на сайтах знайомств. Пропонує тобі відразу всі можливі задоволення у відповідь на можливість зайняти місце на килимку біля твоїх дверей. Ці залицяльники швидко відв`яжуться. Варто тільки сказати чарівне: «Пані не бажає».

Фаст-фуд

Такі чоловіки нешкідливі і добрі. Вони працюють чорноробами на будівництвах і будуть раді будь-якій тітоньці з житлоплощею. Сама розумієш, що чекати від фаст-фуду смаку і різноманітності не варто. Та й здоров`ю зашкодити може.

Покоління ВКонтакте

Такі типи починають спілкування словами: «Привіт, як справи, що новенького?» Найчастіше під личиною таких хлопців ховаються зубожілі клерки, яким дуже нудно на роботі. Серед інших ознак таких чоловіків - примітивні фрази при спілкуванні і стандартний набір пропозицій. Вестися на це не варто - помреш від нудьги.

Хороші хлопці

Вид в інтернеті рідкісний і швидко розбирається. Нерідко на сайті сидять просто для того, щоб поспілкуватися. Якщо тобі пощастило, і у хорошого хлопця ще немає постійної дівчини - бери швидше і веди з сайту. При довгому користуванні сайтами знайомств такі хлопці можуть потрапити в один з видів, описаних вище.


Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!