Створи анкету
або увійди через
Для жінок

На що частіше звертають увагу чоловіки при першій зустрічі з жінкою

10 квітня 2018, о 18:50

Згідно даним американський вчених, при першій зустрічі з жінкою чоловіки насамперед звертають увагу на її зуби. Близько 50% американських чоловіків, які взяли участь в дослідженні, сказали про те, що білизна зубів і посмішка жінки грає дуже важливу роль. Потім вже вони переводять погляд на її волосся і одяг. Усміхнена жінка чоловікові здається набагато привабливіше, ніж ділова і серйозна. 

Посмішкою жінка посилає сигнал: «У мене все добре!». Поряд з такою жінкою чоловік відчуває себе впевнено, а ось поряд з занудами відчувають себе не так добре. Самі жінки впевнені, що чоловіки люблять очима і, збираючись на перше побачення, відчайдушно оголюють коліна навіть в мороз і надягають сукні з глибоким декольте, сподіваючись убити чоловіка наповал. Психологи Техаського університету стверджують, що жінки в відвертих нарядах дійсно подобаються чоловікам, але не всім, а тільки тим, хто не зацікавлений будувати серйозні стосунки з жінкою. Тому це не завжди так ефективно, як здається. Може набагато простіше попрацювати над посмішкою і особистісними якостями?

Все таки, на що частіше всього звертають увагу чоловіки? Давайте розбиратись.

Зачіска

Кажуть, чоловіки люблять блондинок. Насправді їм неважливо, світлі у жінки волосся або чорні, довгі або короткі, вони обов'язково повинні бути чистими і доглянутими. Світле мляве волосся, схоже на клоччя, виглядають відштовхуюче. Більшість чоловіків віддають перевагу жінкам з м'якими і доглянутими локонами. Тут не так важлива сама зачіска. 

Голос

Британські вчені з’ясували, що жінки з високим голосом набагато привабливіше для чоловіків, ніж з низьким. Дослідники запевняють, що такий вибір закладений в чоловіків від природи. Адже в природі саме так: чим вище голос, тим менше істота. Чоловікам теж здається, чим вище голос жінки, тим слабкіше вона сама. Ось і вибирають вони слабких жінок, яких можна захищати. Звичайно, якщо жінки будуть дуже голосно та пронизливо говорити (на межах з ультразвуком), то це навряд чи справить враження на чоловіка. Важливо бути природньої та не соромитися при розмові. Чим впевненіше ваш голос і немає показного манірності, тим більше шансів на те, що чоловік захоче зустрітися з вами ще раз. У всьому повинене бути свій баланс. 

Фігура

Чоловіки люблять жінок зі стрункою фігурою, а більш повних та зовсім худеньких намагаються обходити стороною. Таке ставлення у них закладено природою. Чоловіки підсвідомо вибирають тих жінок, які здатні народити здорову дитину. Однак найчастіше жінки з ідеальною фігурою не можуть знайти собі пару, тоді як інші, що мають зайву вагу, не страждають від нестачі чоловічої уваги. Причина цього в тому, що при першому знайомстві чоловіки звертають увагу не на пропорції тіла жінки, а на її поставу і ходу. Пряма постава і впевнена хода говорять про цілеспрямованості і рішучості жінки, а таких чоловіки справді цінують. 

Руки

Більшості чоловікам важливо, щоб жінка вміла смачно готувати, піклуватися і підтримувати затишок в домі. Всі ці вимоги змушують їх насамперед поглянути на руки жінки. Доглянуті жіночі ручки з красивим манікюром і тонкими пальцями виглядають привабливо. Але у всьому, знову ж, повинна бути гармонія та золота середина. Дуже довгий та штучний манікюр може відштовхнути. Чоловіки не бачать в цьому нічого привабливого. Доглядати за руками треба обов'язково, але все повинно бути в міру. Чоловіки не звернуть уваги на супер класний манікюр і макіяж, якщо жінка не цікава і лінива. Тому не треба робити ставку виключно на зовнішній вигляд. 

Одяг

Кожному чоловікові приємно, коли поруч з нею стильно одягнена жінка. Особливо їх приваблюють жіночні вбрання — сукні, спідниці, блузки, кофти та різноманітні аксесуари, які можуть доповнити образ. Жіноча сумка може привернути увагу чоловіка насамперед, адже по ній можна зрозуміти, яка вона сама. Але більшість чоловіків вважають, одяг — момент не ключовий. 

Обличчя

Звичайно, чоловіки, які хочу сподобатися жінці, відразу ж дивляться на її очі, щоб зустрітися з нею поглядом і зрозуміти, наскільки він зацікавив її. Очі у жінки можуть бути будь-якими, наприклад,  блакитними, карими або зеленими, з макіяжем чи без. Будь-який чоловік, впевнений в тому, що йому подобаються блакитноокі красуні з ідеальним макіяжем можуть без проблем закохатися в карооку, якщо в її погляді прочитають щирість, впевненість і доброту. Важливим є стан шкіри на обличчі. Здоровий вигляд завжди буде привабливим. Без сумнівів, кожному чоловікові подобаються дівчата, у яких шкіра обличчя схожа на свіжий фрукт, а здоровий рум'янець на її щоках викликає захоплення. Але, не варто сильно переживати, якщо ваша шкіра обличчя має недоліки і ніякі косметичні засоби не допомагають їх приховувати. Головне в жінці — це вираз обличчя. Навіть ідеальний макіяж може залишитися непоміченим, якщо жінка не вміє красиво посміхатися. Багато чоловіків зізнаються, що усміхнена дівчина зі звичайними рисами обличчя набагато привабливіше, ніж красива з серйозним виглядом.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!