Створи анкету
або увійди через
Для жінок

Найпоширеніші помилки жінок на початку стосунків

29 травня 2017, о 16:38

Рано чи пізно, так чи інакше, а кожна жінка стикалась із моментом коли починала зустрічатися із чоловіком, а в один прекрасний момент він переставав дзвонити, пропадав, або ж відверто висловлював своє небажання продовжувати відносини.

У такій ситуації автоматично терзає запитання - що ти зробила чи сказала не так.

Ми вивели кілька найтиповіших помилок, які допускають дами на початковому етапі завоювання серця чоловіка:

1. Тітул "Міс Всесвіт"

Будь-який чоловік любить, щоб його вихваляли, підтримували і вважали героєм чийогось роману, а поруч була найкрасивіша, розумна і незвичайна жінка. Дівчина у нього повинна бути найкращою, але, тут є невелика проблема. Ваш успіх, кар'єра, почуття гумору і т.д. ну ніяк не може затьмарювати його самого. Чоловік починає губитися і ставати всього лише фоном, а погодьтеся, сподобається це далеко не кожному. Не варто зайвий раз тиснути на те, що кращої за вас йому не знайти. Бути успішним лідером, звичайно, добре, для вас, але ось стати підкаблучником в майбутньому чоловіка явно не влаштує. Хоча різні персонажі трапляються, хтось і за течією любить плисти.

2. "Милий давай одружимось? Я вже і обручки купила"

Ви знайомі місяць, але вас вже не покидає впевненість, що саме він -той самий принц, про яких ви марили в дитинстві. Тому ви починаєте мріяти про весілля та вибирати тур на медовий. Ніхто не відміняв мрії,але нехай вони поки залишаються таємницею, хоча б для нього. Не потрібно дзижчати своєму кавалерові про те, як ви все класно придумали і розпланували. Чоловіки люблять очима, а жінки - вухами. Якщо почати обмежувати особистий простір чоловіки на дуже ранньому етапі, його мозок підкаже, що пора тікати. Не варто зазіхати на свободу людини, якщо він ще не говорив ті самі три слова або по ньому видно, що він не впевнений.

3. "А ось Вася міг і будинок побудувати..."

Будь-якій людині стане неприємно, якщо його будуть зупиняти фразами типу: «А ось мій колишній Сергій чистив картоплю куди краще. А ось Вася вмів розбирати карбюратор з зав'язаними очима ». Ніхто не любить порівняння, це ущемляє, зачіпає і наводить на думку - "А чого б тоді тобі до Сергійка не повернутися".

Також не варто засуджувати його колишніх дівчат, якими б вони не були. Це ображає. Це кидає камінь в город самолюбства вашого благовірного. Якщо він був з нею - значить, вона була цього варта, навіть якщо зараз він згадує її тільки при вигляді великої рогатої худоби. 

4. "Незакрита зубна паста"

Не буває ідеальних людей. Усі мають свої вади, але не варто загострювати увагу на всяких дрібних недоліках. Звичайно, якщо витратити не один вечір на виявлення його недоліків, ви обов'язково докопаєтеся. Але чи потрібно це? Навчіться боротися за своє щастя.

5. "Любовний навігатор"

Найбанальніше і жахливе, що найчастіше трапляється на початку відносин - це як раз надмірна нав'язливість. Легке, витончене нагадування про себе - це одне, а ось закидати смс і завалити дзвінками - це інше. Запасіться терпінням, як тільки чоловік зрозуміє, що жити без вас не може, він сам осипле вас своєю турботою і ласкою.

Ми навели лише декілька найпоширеніший помилок, які допускають жінки у відносинах зі своїми коханими. Список звісно ж можна би було доповнити іще не одним пунктом, однак, варто пам’ятати, що у кожному правилі трапляються винятки, а кожні відносини є унікальними. 

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!