Створи анкету
або увійди через
Для жінок

Не взаємна любов: поради про те, що робити, якщо хлопець вас не любить

24 липня 2020, о 15:20

Що робити, якщо ти любиш хлопця, а він тебе ні? Мабуть, це питання в нашому житті нерідко звучить. Нерозділена любов приносить страждання і комплекси. В основному, з такою проблемою стикаються молоді дівчата. Вони закохуються у своїх однокласників, друзів або сусідів, які не відповідають взаємністю. Життя з такою проблемою може стати нестерпним. Залишається тільки два варіанти - забути хлопця або постаратися привернути його до себе.

Як визначити його почуття?

Не потрібно панікувати й страждати від нерозділеного кохання. А дійсно хлопець не відчуває ніяких почуттів? У цьому легко переконатися!

Який у чоловіка погляд? Якщо у нього є почуття до дівчини, то він завжди буде звертати на неї увагу. Можна відчути, як він постійно намагається знайти свою кохану очима;

Як правило, в присутності об’єкта симпатії чоловіча стать забуває про свою хоробрість, вони ведуть себе скромно і плутаються в словах;

Для того щоб переконатися в тому, чи відчуває хлопець почуття, досить викликати у неї ревнощі. Можна пофліртувати з іншим чоловіком у нього на очах і простежити за його реакцією.

Зрозуміти про те, які почуття чоловік відчуває, досить складно. Вони, як ніхто інший, вміють приховувати свої емоції.

Зміна власного «я»

Якщо об’єктом любові став хлопець - мрія, заради якого можна звернути гори, то варто змінитися в першу чергу самій. На щастя, соціальні мережі трохи полегшили наше життя. Тепер за фотографіями можна зрозуміти, чим захоплюється людина і в колі яких людей він воліє спілкуватися. Чому б не завести собі таке ж хобі для того, щоб зблизитися з цією людиною.

Заради коханого хлопця нескладно змінити зовнішність. Бажано запитати у спільних знайомих, яку він представляє поряд з собою дівчину. Задача дещо полегшується, тепер справа за малим - стати його ідеалом.

Варто зауважити, що зовнішність у цьому питанні відіграє основну роль. Звичайно, для чоловіків важлива ангельська душа і здоровий розум, але при першому знайомстві з дівчиною він же цього не бачить. Основне, на що він звертає увагу-це зовнішність, тому при зустрічі з хлопцем треба завжди відмінно виглядати.

Дії: як залучити хлопця?

Той період, коли чоловіки могли боротися роками за серце коханої, вже пройшов. Все частіше можна зустріти слабку половину людства, намагається звабити протилежну стать. Перш ніж здійснювати активні дії, слід з’ясувати, відчуває коханий відповідні почуття. Найкращий спосіб це зробити - відверто поговорити. Слід запитати у хлопця прямо, можливо з ним спільне майбутнє. Якщо немає бажання видавати свої почуття, то можна попросити з’ясувати про це через спільних знайомих.

Можна скористатися і звичайними методами, наприклад, запросити хлопця на побачення або спільну прогулянку. Якщо він відповість взаємністю, то шанси на відповідну симпатію є, причому непогані;

Потрібно стати для людини іншому для того, щоб у нього з’явилася довіра. Часто чоловіки звикають до жінок і непомітно вони стають частиною їх життя;

Потрібно стати для нього загадкою. Відправте таємний подарунок, нехай помучиться і відгадає, хто його автор.

Всі ці способи мають сенс тільки в тому випадку, якщо хлопець відчуває хоч якусь симпатію. В інших випадках зайвий раз нав’язуватися немає сенсу, краще постаратися знайти найбільш доступний і прийнятний для себе варіант.

Звільнення думок: як забути хлопця? 7 порад

Якщо всі спроби залучити хлопця не принесли бажаного результату, то потрібно намагатися його забути з допомогою цих 7 порад:

Для того, щоб стало легше потрібно знайти однодумця. В даний час багато дівчат страждає від нерозділеного кохання. Необхідно вимовити всю біль, яка лежить на душі;

Далі, необхідно прибрати все, що нагадує про коханого чоловіка. Необхідно захистити себе від перетинів з ним і видалити всі фотографії з його зображенням;

Наступним етапом є звільнення думок про нього. Потрібно знайти для себе цікаве заняття, яке дозволить перестати думати про коханого;

Не варто зосереджувати увагу на одному чоловікові. Швидше за все, в оточенні є й інші вільні кандидатури;

Якщо всі способи не приносять успіху, то, бажано, на час виїхати на відпочинок. Наприклад, в село до бабусі, до родичів в інше місто або на дачу. Зміна обстановки дозволить звільнитися від непотрібних думок;

Потрібно постійно чимось займатися і не дозволяти собі згадувати коханого;

Ще один спосіб забути хлопця-подумати про його недоліки.

Якщо слідувати порадам, то незабаром можна розлюбити хлопця. Однак, при відсутності позитивного результату, бажано звернутися до психолога.

Що робити, якщо хлопець не любить, або вже розлюбив?

Практично кожна жінка не з чуток знає про те, що таке нерозділене кохання. Найчастіше, це відчуття з’являється до нового знайомого. Існують випадки, коли нерозділене кохання проявляється і до колишнього хлопця. Молодий чоловік вже пережив момент розставання і налагодив своє життя, в цей час дівчина живе думкою, що вони незабаром будуть разом. Якщо відновити стосунки неможливо, то потрібно зробити все для того, щоб в голові не залишилося від них ні сліду.

Психологи рекомендують написати лист хлопцеві і подякувати йому за всі прекрасні моменти. На папері потрібно залишити всі свої думки. Не обов’язково посилати його коханим, можна просто спалити його разом зі всіма спогадами про нього. Також варто позбутися від усіх речей, фотографій та подарунків, які нагадують про колишнього хлопця. Кращий спосіб забути його - знайти нове захоплення.

Замислюватися про те, що робити, якщо ти любиш хлопця, а він тебе немає, юні дівчата будуть завжди. Варто сприймати цей період як необхідний життєвий досвід. Кращий засіб все забути - це час.

Не буває такого, що у житті все однаково, властиво всьому закінчуватися і змінюватися. Слід вже зараз почати нове життя без непотрібних думок, вже скоро з’явиться світла смуга, яка принесе масу позитивних моментів.

 

 

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!