Створи анкету
або увійди через
Для жінок

Прощання з минулим: як забути колишнього хлопця

18 вересня 2019, о 10:55

Круто, коли розриваєш стосунки з хлопцем за власною ініціативою, не відчуваючи при цьому нічого, крім полегшення. Однак це скоріше виняток, аніж правило. Як забути минуле — це болюче питання, з яким стикається мало не кожна дівчина. Одним із найвищих і непереборних бар'єрів на шляху до нового життя і нових стосунків з новою цікавою людиною є нездатність відпустити багаж минулих стосунків. Так що якщо ти вважаєш, що невдача в коханні може бути спровокована минулими стосунками — тобі допоможуть поради tochka.net.

Як пережити розрив стосунків і забути колишнього хлопця:

Позбався фізичного нагадування про людину. Ми, звичайно, розуміємо — ностальгія мучить, душевна рана ще не загоїлася і все таке — але прийшов час наводити порядок у шафі/квартирі та в душі. Позбався всіх тих милих дрібниць, які так зворушливо нагадують про ваші з ним найкращі моменти — і це і буде перший крок на шляху до одужання.

Перестань почуватися жертвою. Терміново починай мислити позитивно! Жертовна позиція тільки приверне до тебе неправильних чоловіків — воно тобі треба?

Залиш минуле в минулому. Не помічала, що емоційний багаж часом набагато важче фізичного? Чим довше ти думатимеш про колишні стосунки, тим важче буде дати шанс новим. І хоча ти все ще вважаєш, що краще колишнього вже нікого не зустрінеш - "теперішній" чоловік однозначно гідний шансу довести тобі, що найкращий у світі — це саме він! Що було, те загуло, сміливо дивися у майбутнє, а з минулого просто витягни необхідні уроки та сприймай його як позитивний досвід.

Позбався старих звичок. ...тому що вони вже не працюють. Зараз саме час почати з чистого аркуша: кидай курити, сідай на дієту, зроби тату або пірсинг, зміни стрижку і колір волосся — змінюйся і здійснюй задумане! А ще краще склади список того, що хочеш встигнути у твоєму новому житті та дотримуйся його.

У будь-якому випадку, люби себе і знай, що якщо щось йде з твого життя, то обов'язково прийде щось нове. Почни впускати нові емоції та події у своє життя, і ти обов'язково будеш найщасливішою.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!