Створи анкету
або увійди через
Для жінок

Що чоловікам не подобається в жінках

25 березня 2019, о 12:01

Одних жінок чоловіки готові наполегливо домагатися, класти їм до ніг квіти, та робити все, аби лише завоювати їхню увагу. Інших же ж сильна половина навпаки сторониться, та після всього лишень кількох зустрічей воліє більше не продовжувати стосунки. 

Напевно кожній жінці цікаво дізнатися, у чому ж секрет, та що саме здатне так сильно відлякати чоловіка, або навпаки заінтригувати та привабити його. 

Експерти, які спеціалізуються на відносинах між парами виділили кілька аспектів, які можуть в буквальному сенсі відвернути від вас чоловіка:

1. Минуле тягне вас назад

Всім доводиться час від часу стикатися з випробуваннями. Уявіть, що це валізи, якими ми обростаємо в міру руху по життєвому шляху. Одні, продовжуючи подорож, здають їх в багаж, або й просто назавжди викидають, а інші вважають за краще тягти і розповідати про вміст. Налаштовані на пошук відносин чоловіки намагаються уникати попутників, які скаржаться на долю.  Це не означає, що не варто розповідати партнеру про невдачі минулого, однак повністю заглиблюватись у емоції та деталі пережитого буде лишнім. Справжні чоловіки із задоволенням допоможуть розділити важкість минулого, але лише за умови, що ви самі випромінюєте легкість.

2. Ви не приваблюєте його фізично

На початку відносин чоловіками безперечно керує фізичний потяг. Така уже їхня фізіологія і із нею не посперечаєшся. Відчуваючи, що жінка недостатньо приваблює їх, вони можуть звісно спробувати перевірити це на практиці, але якщо все ж магнетизму немає, то не продовжать відносин. Цей аспект належить до тих, на які жінка не має впливу. Якщо із вами таке трапилось, то варто просто прийняти той факт, що ви різні люди і просто не підходите один одному.

3. Ви не дотримуєтесь правильної дистанції

Чоловікам дуже подобається і краще навіть сказати потрібно бачити, що жінка проявляє до них інтерес. Водночас із цим вони відчувають дискомфорт, якщо вона зазіхає на весь життєвий простір, або ж береться із самого початку контролювати їх. Така поведінка жінки демонструє недостатню впевненість у собі і недовіру до обранця. Він малює картину майбутніх відносин, в яких йому доведеться жити без права на захоплення, хобі, зустрічі з друзями і просто вільний час для себе. Згодьтеся, що це лякає та відштовхує.

4. Ви здаєтеся йому меркантильною

Чоловікам вкрай неприємно, коли їх розглядають як гаманець. Звісно ж знайдуться одиниці, які погодяться на угоду: матеріальні блага в обмін на жіночу увагу. Однак якщо чоловік шукає відносин, в більшості випадків такі умови його не зацікавлять і однозначно відлякають. Мало хто бажає бути використаним. 

Окрім того, що відлякує сильну половину, ми вирішили також розповісти вам й про риси, які подобаються чоловікам. Можливо ви зможете їх у собі розвинути, або ж яскравіше проявляти на практиці. 

1. Спокій

Для чоловіків дуже важливим є баланс: романтика не повинна відволікати від важливих справ і досягнень.

Чоловік сприймає жінку як помічника на шляху до перемог, тому спроби перетворити відносини в нескінченну драму з бурхливими переживаннями, розмовами, сльозами здаються прикрою перешкодою на шляху вперед.

2. Впевненість у собі

Чоловікові комфортно із тією, яка знає собі ціну і не має потреби в постійному підтвердженні того, що її люблять і цінують. Невпевнені в собі жінки бояться втратити відносини, а значить, моніторять всі дії і ревнують з приводу і без.

3. Незалежність

Багато хто не боїться відповідальності, але не хоче опинитися у ролі тієї людини, від якої залежить благополуччя. Автономність жінки і вміння покладатися на себе набагато привабливіша, ніж спроби перетворити партнера в центр життя, за умови, що це не показна демонстрація.

4. Чоловік любить відчувати, що обрали саме його

Чоловіки по своїй суті мисливці і завойовники, це закладено в природі. Вони ревні до всіх, хто підходить дуже близько до кордонів, а значить, робить замах на жінку, в якій вони зацікавлені. Якщо помічають, що дама серця сама охоче починає фліртувати, то розуміють: кордони постійно будуть в небезпеці, доведеться тримати кругову оборону. Чоловіки прекрасно бачать і розуміють, коли жінці недостатньо уваги тільки одного обранця і потрібно підтвердження своєї значущості в очах інших.

Можливо, у вас виникне питання: невже чоловік ніколи не проявить інтересу до жінки, яка не вписується в ці рамки? Все не так однозначно: якщо нова знайома, незважаючи на попереджувальні «червоні прапорці», все одно хвилює душу чоловіка, він може поставитися до спілкування з нею, як до пригоди або навіть переступити через інтереси і очевидний дискомфорт і піти далі. Але на це зважаться лише одиниці.

Навіть якщо ви, прочитавши, що відлякує чоловіків, виявили у себе описані риси – це не привід засмучуватися. Таке осмислення навпаки зможе допомогти інакше проявляти себе на побаченні. Якщо вирішите піти далі і щось в собі змінити, відмінно. Міняйтеся, але, у першу чергу, не для чоловіків, а для себе. Інтерес, який вони будуть проявляти, виявиться приємним бонусом.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!