Створи анкету
або увійди через
Для жінок

Як фліртувати з хлопцями

24 квітня 2018, о 12:06

Флірт — це прекрасний спосіб привернути до себе увагу вподобаної людини. Це загальноприйняте визначення. Чи помічали, як легко і невимушено виходить фліртувати у деяких дівчат? А деякі і хотіли б, але дуже часто виходить перебір. В такому випадку безневинна гра переходить у відверте приставання, що межує з вульгарністю. Здавалось би, а навіщо взагалі потрібен флірт? Підійшла, і сказала прямо: «Ти мені подобаєшся, а я тобі?» Ось ця сама фраза, подана в формі невербальної гри, і буде найприємнішою і правильної перемогою дівчини. Адже хлопець повинен сам вирішити, що ти йому подобаєшся, а твоя справа — дозволити йому вирішити саме так, і ніяк інакше. Справжній флірт — це творчість, і навіть трошки мистецтво. Спробуємо розкласти його на складові.


Елемент гри
Як можна по-іншому назвати дію флірту дівчини? Загравання! Ніколи не намагайтесь "склеїти" хлопця з розумним виразом обличчя. Або стояти в кутку, напружившись у думках, що б таке сказати, щоб він звернув увагу. Гра, і тільки гра. Оптимістично налаштована людина завжди викликає бажання приєднатися. Всі люди дуже люблять сміятись. Гарний настрій — це заразно, і це те, що ми хочемо найбільше. Тому що дівчина яка сміється вже викликає бажання приєднатися і взяти участь в цьому!
Недоречним буде занадто гучний сміх. Позитив повинен бути природним, ніби ти дуже рада бачити кожну людину, і любиш весь світ навколо. Уяви, що ти граєш з кошеням. Флірт повинен проходити на такому ж відчутті грайливості, розчулення і веселощів. Що ще треба знати? Ніколи не розповідайте про свої колишні невдалі відносини. Не треба робити допит, чому такий хлопець прийшов один. 
Розмова повинна бути нейтральною і не напружувати співрозмовника. Між іншим, чоловіки теж люблять компліменти. Можна похвалити його красиву сорочку, або бездоганний зовнішній вигляд. Вони обожнюють компліменти достоїнств їх характеру: хороший смак, досить сміливий, має гострий розум, прекрасне почуття гумору. До речі, про гумор. Жартуй, і не забувай реагувати на його жарти. Мила балаканина, прикрашена гумором і сміхом — що може бути краще і правильніше, щоб сподобатися один одному? Дуже велике значення має темп мови і тембр голосу, особливо, якщо ви вже залишилися наодинці, і дуже хочеться довести флірт до логічного завершення. Мова повинна бути повільною і м'якою, а тембр голосу тихим і низьким. Вереск і крикливість не додає сексуальності образу кокетливої панянки.


Важливість погляду

Один з чітких невербальних сигналів — погляд. Це потужна зброя, його не можна недооцінювати. Не треба дивитись дуже пильно. Це може справді налякати. Досить затримати погляд на дві-три секунди, а потім з посмішкою відвести очі, краще вниз, опускаючи вії. Виглядає дуже мило і кокетливо. Те ж саме можна використовувати в момент розмови з хлопцем. «Стрільба очима» теж дуже сильний метод. Але потрібно трохи попрактикуватися, щоб виходило природно. Головне — пам’ятати про щирість свого інтересу.


Мова тіла

Наступним помічником в спілкуванні є наше тіло. Сигнали, які ми посилаємо свідомо чи несвідомо, допоможуть привернути до себе співрозмовника. А можуть і відштовхнути. Ніколи не треба робити «закриту» позу, тобто схрещені на грудях руки, затиснуті і напружені плечі. Так дуже важко налагодити контакт. Та й дивно виглядає затиснута і закрита дівчина, яка намагається фліртувати. Долоні повинні бути відкриті, корпус повернений до людини, а голова злегка нахилена в сторону. До речі, легкий нахил голови не тільки невербально повідомляє співрозмовнику про те, що ти його дуже уважно слухаєш, а й дозволяє зробити свій погляд більш інтригуючим і загадковим. Прекрасно, якщо у тебе виходить відзеркалювати пози людини. З цим прийомом потрібно бути обережною, щоб твої копіювання не були схожі на пародію. Коли ти починаєш копіювати пози співрозмовника, це створює атмосферу близькості та невимушеності, немов розмовляєш з найдорожчою для тебе людиною — з самим собою. Тоді шанси на успіх значно збільшуються.

Обережність з дотиками
Що стосується дотиків, то при першому спілкуванні їх бажано уникати. А то це буде вже не флірт, а безцеремонне вторгнення в особистий простір людини. Якщо в подальшому ваше спілкування триває, то можна собі дозволити прикрасити свій флірт невеликими дотиками, якщо по реакції хлопця помітно, що йому це приємно.


Щоб флірт був вдалим, треба також стежити за своєю зовнішністю. Звичайно, ти повинна виглядати спокусливо, щоб викликати інтерес у протилежної статі. Але тільки надмірно коротка спідниця, недоречні шорти, і кричуще декольте не дадуть твоєму образу спокусливості. Швидше, навпаки, є небезпека здатися вульгарною. Тому, не поспішай робити ставку на міні-спідницю. Краще робити «ставку» на чисте зачесане волосся, акуратний манікюр, плаття, яке красиво підкреслює фігуру. Тоді точно виграєш! Що ж стосується так званих «сексуальних жестів», то коли дівчина грає з пасмом волосся, облизує губи, перебирає пальцями ланцюжок на шиї — це цілком доречно. Але такі жести повинні бути як тонкий аромат парфумів, а не флакон дешевого одеколону. Тут дуже важливо не переборщити. Чоловіки люблять, коли дівчата з ними фліртують. Це підвищує їх самооцінку, і дає додаткові шанси стати завойовниками сердець. Тому, фліртуйте та насолоджуйтесь результатами.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!