Для жінок

Як жінці зустріти свою любов: перші кроки

29 січня о 10:35

Сучасній жінці часом легше зробити кар'єру, здобути освіту, бути успішною в бізнесі, ніж завести друзів і не залишитися самотньою. У цьому випадку говорять, що це доля і від неї не піти. Але це не зовсім так. Від нашого дії або бездіяльності дуже багато залежить у долі. Іноді треба дати зрозуміти вищим силам, що ти готова змінити свою долю, готова дозволити новим людям з'явитися в твоєму житті. А то може вийти, як в анекдоті про дуже жадібного людини, який дуже хотів виграти в лотерею, але купити лотерейний квиток відмовлявся. Так які ж дії зробити? 

  1. Зробити прибирання - це не тільки протерти пил, вимити підлогу, але і позбутися від речей, якими давно не користуєтеся. Старі речі лежать, чекають свого часу, і не дають новим речам і нових відносин увійти в твоє життя. Вони давно вже перетворилися в мотлох, а ви говорите собі: "Раптом вони тобі ще знадобляться". Це "раптом" не проходить роками, але ви все ще чогось чекаєте. І у вашому житті не з'являється нічого нового. Викидайте такі речі нещадно. Особливо не зберігайте нічого, що пов'язано з колишнім чоловіком або коханим. Звичайно, викинути прикраси, подарунки, фотографії складно. Але тоді не зберігайте їх на видному місці. Якщо все ж ви їх розміщуєте на загальний огляд, то нехай це будуть знімки, де ви не одна, а в оточенні друзів і близьких, в хорошому настрої і посміхаєтеся. Можна навіть повісити поряд фотографію красивого чоловіка з журналу.
  2. Змініть свою позицію і ставлення до цього світу. Зробіть їх більш відкритими і доброзичливими. Слідкуйте за виразом свого обличчя. Може на ньому, від внутрішніх переживань і життєвої кризи, вже зафіксувалася вічно незадоволена гримаса? Перестаньте вічно хмуритися! Посміхайтеся! Чи не демонструйте всьому світу своє небажання спілкуватися і знайомитися. І тоді ваш образ стане більш привабливим. І якщо ви станете доброзичливою і привітною до людей, то у вашому житті обов'язково з'являться нові друзі, а, може бути, навіть і коханий чоловік.
  3. Подумки уявіть образ того чоловіка, якого ви хотіли побачити поруч із собою. Чи не фантазуйте тільки про його зовнішньому вигляді, зростанні, кольорі волосся. Краще уявіть його внутрішні і душевні якості. Запишіть все, що приходить в голову, на листок паперу, і покладіть його подалі. Тільки не пишіть там фраз з часткою "не". Такого типу: "щоб не курив", "залишався вірним". Напишіть на листку в цьому випадку такі фрази: "відрізняється здоровим способом життя", "вірний". Ви повинні реально вірити в те, що такий чоловік душевно близький вам, і він зацікавиться вами. Що ви обов'язково будете йому відповідати. А якщо ви написали, що він повинен мати дохід в п'ять мільйонів євро, то подумайте, чи потрібна йому така жінка, як ви? Пишіть тільки те, з чим вам можна впоратися.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Львів, Україна
Пароль
141143
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!