Створи анкету
або увійди через
Для жінок

Як пережити розставання з хлопцем

31 липня 2020, о 15:35

У житті трапляється момент, коли ти зустрічаєш хлопця і закохуєшся в нього. Ви проводите разом багато щасливих місяців, а часом навіть років, і тобі починає здаватися, що це назавжди, що ця людина саме той, з яким ти ніколи і ні за що не расстанешься. Але часто настає період, коли відносини йдуть під укіс, ви ставитеся один до одного вже не так, як колись, пропадає божевільна закоханість і починається рутина, яка часто призводить до постійних сварок. Потім приходить момент, коли один з вас (або, можливо, ви обидва) приймає рішення покласти край вашому роману.

Розлучатися завжди важко і боляче, особливо, якщо ініціатором розриву став твій коханий: адже тебе так багато пов'язує з твоїм хлопцем, хороші спогади не дають його забути. В першу чергу в такій ситуації хочеться просто лягти в ліжко і розридатися. Тебе терзають питання: як же я буду жити без нього- Чому так сталося?  Що ж мені робити далі? У перші кілька днів буде дуже важко, тому не потрібно тримати біль і емоції в своїй душі: дай волю почуттям.

Розлучатися набагато складніше, якщо ти все ще відчуваєш почуття до людини, яка більше не хоче мати з тобою відносин. Багато дівчат починають капати в собі і шукати причину розриву. Але не варто цього робити: потрібно прийняти той факт, що більше ви не возз'єднатися. Ні в якому разі не намагайся зв'язатися з ним, щоб з'ясувати стосунки ще раз. Зазвичай такі зустрічі ні до чого не приводять і лише доставляють ще більше переживань і болю. Рішення прийнято, і його не змінити. Знайди в собі сили і дій. Ось кілька порад, які допоможуть швидше забути свого хлопця і відновити гармонію в собі:

З очей геть – з серця геть. По-перше, варто видалити всі контакти, пов'язані з колишнім коханим: номер телефону, його сторінки в соціальних мережах. Позбудься всіх речей, які хоч якось нагадують тобі про твоє колишньому улюбленому. Можна скласти їх в одну коробку і викинути чи подарувати їх тим, з ким ти рідко бачишся. Перший час не варто відвідувати ті місця, де найімовірніше ти зможеш зустріти ЙОГО. Якщо це неможливо (наприклад, ви разом вчитеся або працюєте), то потрібно звести до мінімуму будь-які з ним контакти, і як можна рідше перетинатися з ним навіть поглядами.

Полюби себе – займися собою. Часто трапляється, що у дівчат після розриву відносин падає самооцінка, і вони перестають любити себе. Тобі не варто цього допускати! Подивися на ситуацію з іншого боку: у тебе з'явився шанс почати своє життя з чистого аркуша. Саме час змінити свій імідж. Вибери день і присвяти його тільки собі. Сходи в салон краси, відвідай масажні процедури: це допоможе зняти накопичився стрес. Купи абонемент в тренажерний зал або у фітнес-клуб. Спорт, як ніщо інше, допомагає відволіктися від проблем і зосередитися на своїй особистості.

Музика, фільми, друзі. Часто, розлучаючись з хлопцем, дівчата прибувають в пригніченому стані, що межує з депресією. Ти починаєш слухати сумну, сумну музику, що нагадує тобі про колишні відносини. Ти дивишся драматичні фільми, які тільки ще більше засмучують тебе. І в цьому твоя помилка! Ні в якому разі не підбирати музику і фільми, які приносять печалі. Навпаки, в цій ситуації потрібно налаштуватися на позитивний лад: танцюй, дивись комедії, дай виплеск емоціям. Запроси до себе подруг і влаштуй невелику вечірку на честь початку твоєї нового життя. Буде непогано, якщо ви обговоріть пережите тобою розставання, оскільки тримати в собі негатив не варто. Саме в такі моменти друзі приходять на допомогу, і ти повністю можеш на них покластися.

Нестандартні рішення – шлях до успіху. Займися чимось абсолютно новим для себе, будь то капуеро, плавання або курси італійської мови. Якщо є можливість, то можна відправитися в подорож за кордон, де нові враження та позитивні емоції дозволять забути про наболіле. Обов'язково потрібно привнести новизну в своє життя: адже саме з цього ти почнеш писати наступну главу своєї дивовижної історії.

Нове знайомство – нове життя. На колишнього хлопця світ не зійшовся клином. У світі багато чоловіків, які зможуть оцінити тебе і полюбити. Звичайно, не варто заводити новий роман відразу ж після розставання, але нові знайомства підуть тобі тільки на користь. Через деякий час ти зрозумієш, що життя не стоїть на місці: на тебе звертатимуть увагу, ти будеш подобатися і одного разу ти зустрінеш іншого хлопця, який зробить тебе набагато щасливішим.

Колись багато з цих рад допомогли і мені після того, як я розлучилася зі своїм хлопцем. Звичайно, не все так просто, особливо спочатку, але, повір, все проходить. Незабаром після закінчення своїх невдалих стосунків я зустріла красеня-чоловіка, який повністю змінив моє життя. Чи не розлучуся я тоді зі своїм хлопцем, я б, можливо, ніколи не зустріла своє справжнє кохання.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!