Створи анкету
або увійди через
Для жінок

Як перевірити почуття чоловіка, з яким познайомилися в Мережі

12 лютого о 16:04

Інтернет-знайомства – це один з найпоширеніших способів спілкування. Соціальні мережі дали нам можливість знайти не тільки однодумців за інтересами, але і зустріти свою другу половинку. Складно зрозуміти серйозність намірів людини, якщо вас розділяє екран комп’ютера. Але як перевірити почуття чоловіка по листуванню?

Перегляньте свою переписку з новим другом. Якщо ви дійсно подобаєтеся цій молодій людині, то він буде відразу відповідати на ваші повідомлення. Якщо ж він в мережі, але ігнорує ваше запитання, то цілком ймовірно, що він фліртує з іншою дівчиною. Проведіть аналіз його питань. Чи цікава йому ваше життя, запитував він про ваші улюблені книги, про заповітні мрії. Звичайно, не кожен чоловік зважиться на подібні питання. Так почніть задавати їх першої. Хлопець, який відразу призначає побачення, повинен вас насторожити. Значить, потрібно подумати, як перевірити почуття такого чоловіка. Якщо ви знайомі менш як тиждень, а його повідомлення повні віршів про кохання, компліментів, то про справжню симпатію тут мова не йде. Проведіть невеликий експеримент: зареєструйтеся під новим ім’ям і познайомтеся з ним. З ймовірністю у 99% він почне писати вам такі ж повідомлення, що і раніше. Підключіть подругу до листування. Напишіть хлопцеві одночасно з нею і поспостерігайте, що він буде їй відповідати. Призначатиме зустріч вашої помічниці або ж проігнорує. Кому він першої відповідатиме: вам або іншої жінки. Якщо ви перебуваєте в тривалому листуванні й захоплені одне одним, то не потрібно просити подругу заводити з ним знайомство. Він може розкрити вашу аферу й образитися. Можна і по-іншому перевірити щирість молодої людини. Надішліть йому свій номер телефону. Чи відповість він тим же? Передзвонить вам відразу чи ні? Так ви зрозумієте, наскільки його наміри серйозні. Не знаєте, як перевірити почуття чоловіка? Пощезайте з його поля зору на невеликий проміжок часу. Спробуйте кілька днів не виходити на зв’язок, не відповідайте йому в соціальних мережах, ігноруйте телефонні дзвінки. Після цього спостерігайте за його реакцією. Якщо ви не байдужі молодій людині, то він заб’є тривогу і буде вас шукати. На цей випадок підготуйте правдоподібну історію. Доведеться йому пояснювати, чому ви пропали. Якщо у вас неприємності на роботі або ви застудилися, обов’язково поділіться цим зі своїм хлопцем. Прояв турботи й уваги з його боку – це і є свідчення щирих почуттів. Чоловік, якому ви дороги, знайде спосіб вам допомогти й розрадити.

 

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!