Створи анкету
або увійди через
Для жінок

Як вести себе з дуже настирливим кавалером

10 квітня 2018, о 09:46

Квіти, телефонні дзвінки з ніжними словами - як це приємно для багатьох дівчат. Але що, якщо всі ці знаки уваги виходять не від того, хто подобається, а від людини, до якого ви в кращому разі байдужі.

Багато в чому, поведінка чоловіка визначає те, як поводиться з ним жінка. І в деяких випадках, дівчата самі винні в тому, що їх переслідують молоді люди. Ви начебто і відкидаєте залицяльника, але підсвідомо вам приємна думка, що у вас є шанувальник, нехай навіть і не такий бажаний, і ви не говорите твердого "ні". А так як, йому не відмовляють серйозно, чоловік продовжує мати надії. Тому що будь-яка розумна людина, побачивши, що його всерйоз відкидають, покладе край своїм зазіханням.

Однак, бувають випадки, коли ви і ведете себе цілком серйозно і не берете трубку, коли він дзвонить, і прохаєте не дарувати квітів, але чоловік продовжує наступальні дії. І навіть якщо у вас нікого немає на прикметі, ці наполегливі залицяння вас не радують. Тоді є тільки один вихід - відверта розмова, в якому ви, нічого не приховуючи, завірите свого залицяльника, що у нього ні за яких обставин не має шансів. Просто ви не можете його полюбити. Головне - не варто говорити фразу, що ви залишитеся друзями - для чоловіка вона може здатися обнадійливою, і тоді його залицяння можуть знову початися.

Іноді жінка відкидає чоловіка тому, що невпевнена в ньому. І це дуже мудро, але з іншого боку, не поспілкувавшись з людиною, неможливо його дізнатися, а це значить, що вам, можливо, доведеться сумніватися досить довго. Вирішити цю незручну ситуацію можна тільки шляхом практичних методів. Зустріньтеся з чоловіком кілька разів, адже ніхто не змушує вас в першу ж побачення переходити до інтиму, тому боятися нема чого. А щоб зовсім не бентежитися, призначте побачення в кафе. До речі, по тому, наскільки ваш опонент буде наполягати на сексі, ви зможете зрозуміти суть його намірів.

По-справжньому закоханий чоловік здатний стримати свої бажання, не тільки через острах "злякати" жінку, через повагу до її почуттів. Тому, якщо ваш шанувальник не запрошує вас до себе додому і проводжає вас до будинку без усяких натяків зайти на чашечку кави, швидше за все, його почуття заслуговують на повагу.

Крім того, якщо ви цінуєтесь просто як людина, він проявляє і чисто людську допомогу- запропонує довести додому на машині, якщо йде дощ, не стане турбувати дзвінком, якщо знає, що ви втомилися і відпочиваєте і всяке інше. А раз так, то варто придивитися до нього трохи краще. Однозначно не варто погоджуватися на відносини з почуття жалості. Хоча це похвальна емоція, вона не завжди означає любов. Тому, якщо ви точно впевнені, що ваш шанувальник - зовсім не та людина, яка вам потрібна, варто скоріше дати йому свободу і не мучити невизначеністю.

Деякі дівчата спеціально "морочать голову" чоловікові, щоб так сказати, піднятися в його очах, щоб його перемога не була швидкою і легкою, а тому, спеціально спонукають шанувальника до наполегливості. Але, як правило, більшість чоловіків відразу ж розрізняють цю фальш або приймають умови "гри", тому що їм самим цікаво, або ведуть до більш відкритих дій або зовсім відмовляються від настільки безсердечної дівчини. Звичайно, як би ви не відчували до чоловіка ніяких емоцій, витримати деяку паузу навіть необхідно, щоб не здатися легковажною, але не варто переборщувати. В кінці-кінців, це може почати дратувати кавалера. Краще відкрито сказати про свої емоції.

Іноді, навіть коли у вас є чоловік, шанувальник продовжує доставати вас. Ви вирішуєте звернутися за допомогою до коханого. Ніколи не варто цього робити! Навіщо зіштовхувати між собою двох ні в чому не винних людей і провокувати скандал. Ви і тільки ви можете «розрулити» цю ситуацію, а тому не поспішайте відкладати цю справу і скоріше поговоріть з шанувальником. І знову-таки, відмовляючи йому, не спирайтеся на те, що ваше серце зараз зайняте, це може бути сприйнято як можливість коли-небудь добитися вашого розташування, особливо якщо ви розлюбите нинішнього хлопця. Краще відразу конкретно сказати прихильнику, що у вас немає з ним майбутнього.

 

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!