Створи анкету
або увійди через
Для жінок

Як знайомитися з хлопцями

30 січня 2018, о 18:22


Раніше вважалося, що знайомитися першим повинен хлопець. Зараз особливих змін не спостерігається, але це не означає, що дівчата повинні покірно сидіти в очікуванні, коли їх знайдуть і запропонують познайомитися.
 
Якщо ви належите до числа жінок, що очікують чуда і активності від чоловіків, вам просто необхідно ознайомитися з нижченаведеними рекомендаціями.
 
Вони допоможуть зрозуміти, як почати спілкуватися з представниками сильної половини людства як в реальному житті, так і на безкоштовному сайті знайомств. Читайте далі і дізнавайтеся багато цікавого.
 
Як познайомитися з хлопцем: поради
 
Будьте активні і товариські. Якщо ви дійсно хочете познайомитися з хлопцем, тоді не сидите даремно будинку. Читання книг і цікаві телепередачі це звичайно добре, але якщо ви будете безвилазно сидіти вдома, то так і залишитеся самотньою.
 
Частіше зустрічайтеся з подругами. Якщо їх немає, познайомтеся. У вас має бути спілкування. Ходіть на дискотеки, в парки, не відмовляйтеся від вечірок з друзями. На них часто відбуваються доленосні знайомства з хлопцями.

Будете сидіти вдома, про вас просто ніхто не дізнається. Щоб знайти чоловіка своєї мрії, потрібно зрозуміти яким він повинен бути і тоді буде ясно, де його шукати. Наприклад, любителя активного способу життя ви не знайдете сидить за книжкою в бібліотеці. Для цього краще записатися в фітнес клуб або поїхати відпочивати в гори. Там ймовірність познайомитися з хлопцем збільшиться в рази.
 
Будьте впевненіше в собі. Не бійтеся знайомитися першою. Навіть якщо знайомство не призведе до серйозних стосунків і весіллі, в будь-якому випадку ви спробували. І потім будь-який ваш крок це досвід, який з кожним разом буде тільки збагачуватися.
 
Відкиньте нерішучість і сумніви. Сподобався молодий чоловік? Так чого ви чекаєте? Щоб інша більш рішуча дівчина вас випередила ?! Ні, це не ваш випадок, чи не так?!

Дотримуйтесь простим принципом: "Побачили, підійшли і познайомилися". Розумію, звучить легко, але це діє. Рішучість подобається не тільки дівчатам, але і чоловікам. При цьому ваш зовнішній вигляд не буде грати особливого значення. Ні, ну звичайно, одяг повинен бути охайним, від вас повинен виходити аромат парфумів і т.д., але особливого блиску для знайомства з хлопцем не потрібно.
 
Постарайтеся привернути увагу хлопця. Тут потрібно докласти зусиль. Це стосується і макіяжу, і манікюру, і вибору стильного одягу, і інших важливих моментів. Особливу увагу приділіть вибору вбрання, в якому ви будете виглядати привабливо. Такий одяг повинна робити акцент на перевагах вашої фігури.
 
Виділяйте талію, стрункі ноги і груди. Пишні форми можна приховати, правильно підібравши наряд. Надмірна відвертість і вульгарність назавжди відштовхнуть від вас хлопця. Так що забудьте про такі способи залучення чоловіків. Якщо це подіє, то сприйнято буде неоднозначно і про серйозні стосунки можна забути.

Якщо ви надягнете плаття з глибоким декольте або коротку спідницю, ви звичайно привернете увагу чоловіків, причому багатьох, але вони не побачать в вас свою обраницю.
 
Будьте завжди на виду, частіше посміхайтеся. Прийшли на вечірку і побачили, що сподобався вам хлопця, котрий не ховайтеся в кутку. Навпаки, проявляйте активність, беріть участь в конкурсах, танцюйте. Якщо чоловік не раз подивився в вашу сторону, значить, ви його зацікавили. Дайте відповідь на наступний його погляд милою посмішкою. Це дасть йому зрозуміти, що ви налаштовані дружелюбно і не проти познайомитися. Тільки не перестарайтеся. Знайомство з хлопцем має виглядати природно, а не як добре спланована операція.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!