Створи анкету
або увійди через
Для жінок

Як зрозуміти, що це твій чоловік, призначений долею

23 вересня 2019, о 12:07

У самі ідеальні відносини іноді закрадаються сумніви та роздуми про правильність вибору. Багато хто впродовж довгих років прагне знайти відповідь на питання «Як зрозуміти, що це твій чоловік?»

Можна багато говорити про інтуїцію, про те, що важливо жити не логікою, а слухати власне серце, передає Ukr.Media.

Але, на жаль, не кожна жінка здатна розпізнати знаки долі. А голос розуму іноді виявляється переконливіше почуттів та емоцій. Однак , проявивши трохи уважності, ви обов'язково зрозумієте, що ваша зустріч – це справжній подарунок долі.

Цілий світ на двох

Ще один спосіб зрозуміти, що це твій чоловік, — помовчіть з ним. Важливо при цьому не відчувати ніякого дискомфорту, мовчання має бути природним, приємним і не обтяжувати відносини, а об'єднувати дві душі.

Загальні інтереси вказують на те, що ви одне ціле і прагнете до однакових цілей в житті. Головне пам'ятати, що інтимна близькість і загальний інтерес – це два різних поняття.

Якщо ваші стосунки будувалися виключно на сексуальній прихильності, навряд чи у них є майбутнє. Адже з часом пристрасть вщухне, ви подивіться один на одного тверезим поглядом і що побачите?

Що в цьому житті у вас немає спільних інтересів, спільних друзів, спільних планів на майбутнє і цікавих для вас обох тем для бесіди. Навіть, якщо ви залишитеся парою, по суті, будете відчувати самотність в товаристві один одного.

Сексуальні відносини, безсумнівно, важливі для гармонічних і повноцінних відносин. Адже не варто забувати про продовження роду. Народження дитини – це природний розвиток відносин двох закоханих людей.

Секс з чоловіком, призначеним для вас долею, схожий на океан задоволення, в якому ви відчуваєте себе одним цілим. Якщо ви займаєтеся любов'ю і паралельно думаєте про роботу або своїй фігурі, це ознака відсутності гармонії у ваших відносинах і, цілком ймовірно, що зараз з вами не ваша доля.

Як не помилитись?

У житті важливо не тільки знати, як зрозуміти, що цей чоловік твоя доля, але і не помилитися в настільки складному виборі.

Часом, жінка, опинившись під чоловічими чарами, приймає бажане за дійсне і в результаті жорстоко розчаровується у своєму обранцеві. Які ознаки підкажуть, що з вами поруч опинився випадковий попутник?

Ви занадто зосереджені на його зовнішності й матеріальному стані й не цікавитеся внутрішнім світом.
Вас не цікавлять його захоплення і події в житті.
Ви не готові й не хочете жертвувати чимось заради коханого, але самі вимагаєте від нього багато чого.
Розмови з цим чоловіком для вас відверто нецікаві. Ви тільки вдаєте зацікавленість, але насправді думаєте на абстрактні теми й при кожному зручному випадку змінюєте тему розмови.
Ви не готові слідувати за чоловіком, якщо цього вимагають життєві обставини.
Не та сама...

Якщо чоловік всіма силами намагається уникнути відносин з вами, то його поведінка буде такою:

Повна байдужість до вас і вашого можливого спільного майбутнього. Людина абсолютно не хоче докладати жодних зусиль для вас двох. Ви будете змушені постійно вимагати від свого обранця серйозних вчинків.
Чоловік не захоче знайомити вас зі своїми близькими та друзями, оберігаючи таким чином свій особистий простір.
Обранець не розповідає вам про те, як проходить його день, про час, проведений без вас. При цьому він свідомо уникає розмов про ваших відносинах.
Чоловік не хоче бачити вас і уникає зустрічей, вигадуючи щораз відмовки й причини, щоб не прийти на побачення.
Ваш коханий не тримає дане вам слово і не прагне виконати свої обіцянки.
Ймовірно, що в житті такого чоловіка ви не єдина. Не варто триматися за відносини з людиною, яка не прагне до спілкування з вами.

Для того, щоб точно розуміти свої почуття та почуття свого обранця, необхідно час. Не поспішайте, адже поспіх в справах серцевих може обернутися в майбутньому серйозними сімейними проблемами. Проявіть трохи терпіння, і ви обов'язково зустрінете свою другу половинку, призначену вам згори.

Запланована долею випадковість

Найчастіше доля допомагає двом одиноким серцям знайти один одного в щоденній метушні, серед численних людей. Буває так, що дві незнайомих людини часто стикаються один з одним, ніби хтось намагається з'єднати їх.

Інший доленосний сценарій: ви все дитинство дружили з чудовим хлопчиком, але потім його сім'я переїхала жити в інше місце і ви втратили один одного. Через деякий час ваші життєві шляхи знову перетинаються, щоб з'єднатися в одну дорогу.

Буває, що чоловіка і жінку якийсь час пов'язують романтичні стосунки, але в силу певних обставин пара розпадається. Але розпадається тільки лише для того, щоб через рік або два зустрітися і вже ніколи більше не розлучатися.

Як розпізнати свою другу половинку?

Вас мучить питання: «Як зрозуміти, чи це твій чоловік?». Прислухайтеся до своїх відчуттів.

Вам здається, що ви знайомі багато років і навіть знали один одного в минулому житті?
Ви здатні зрозуміти кожен вчинок свого чоловіка?
У вас немає відчуття недомовленості?
І ваш обранець відчуває теж саме?
У такому разі женіть всі сумніви геть, адже ви знайшли свого єдиного чоловіка!

Подумайте, чи легко ви спілкуєтеся з коханим. Спілкування повинно бути легким, простим, без недомовленостей і двозначних фраз.

Ви ніколи не почуєте від свого чоловіка фрази: «Прости мене» лише тому, що для цих слів немає приводу і причини. Тільки по-справжньому закохана людина не здатна заподіяти біль своїй другій половинці.

Згадайте, як ви переживаєте час, який не проводите зі своїм обранцем? Щиро переживаєте, сумуєте, не можете зосередитися, вам важко займатися якою-небудь справою і все просте здається складним?

А з появою чоловіка життя знову кипить, вирує і манить новими ідеями, це вказує на те, що ви потрібні один одному. Два люблячих серця завжди будуть один для одного джерелом натхнення, гарного настрою і звершень у житті.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!