Створи анкету
або увійди через
Для жінок

Яких чоловіків можна знайти на сайті знайомств?

11 липня 2017, о 14:10

Перше побачення - це, безумовно, дуже важливий і романтичний момент в стосунках пари. Однак не варто забувати, що знайомлячись в інтернеті, ви вже задовго до зустрічі, будете знати всі звички і смаки вашого партнера. При першій зустрічі ви, звичайно ж, дізнаєтеся один одного краще, хто чим займається і яка в нього життєва позиція, але тільки поспілкувавшись з ним особисто у реальному житті, ви зможете на 100 відсотків дізнатися, що ж за людина виписувала вам любовні листи по той бік екрану.

Давайте все ж таки розглянемо, яких чоловіків можна зустріти на першому побаченні.

Красунчик

Побачивши на першій зустрічі привабливого і доглянутого молодого чоловіка, ви, напевно, захочете продовжувати з ним спілкування і надалі. Вашу увагу, в першу чергу, привернуло його професійно оформлене портфоліо, але при зустрічі він здається вам ще прекраснішим. Він дотепний і може підтримати будь-яку бесіду, адже до вас він гуляв з безліччю інших дівчин. Варто розуміти, що такого чоловіка пбуде підкорити вкрай складно, тому навіть якщо через тиждень спілкування він не видалить анкету з сайту знайомств, то нічого в цьому дивного немає. Радимо заздалегідь приготуватися до найгіршого результату, якщо ви, звичайно, не готові до кінця боротися за своє щастя.

Сором'язливий

Можна сказати, що вам дуже пощастило, якщо ви зустріли чоловіка такого типу. Таких ще називають "хлопчиками", тому що вони бояться висловлювати свої почуття при реальній зустрічі. Якщо ваше знайомство почалося зі слів "Привіт, можна ..?", То не варто відразу ставити хрест на вашій потенційній другій половинці, навпаки, ви можете собою пишається, адже саме вам вдалося розговорити цього молодого чоловіка.

Зайва сором'язливість може перешкодити при знайомстві з батьками, однак вона незабаром зникне в ході спілкування з вами.

Бізнесмен

Цей чоловік не поведе вас в кафе при першій зустрічі, можете сміливо розраховувати на розкішний ресторан. Цей кавалер зробить все, щоб вас здивувати. Він розповість вам про свій бізнес і свої справи. Не варто забувати, що у ділових людей, як правило, немає часу на романтику, тому намагайтеся не розраховувати відразу на велику кількість уваги. Постарайтеся зрозуміти свого партнера і у вас буде більше шансів на продовження відносин.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!