Створи анкету
або увійди через
Любов і відносини

12 запорук щасливих відносин

4 липня 2017, о 09:35

Напевно усім  закоханим  хочеться знати, як побудувати міцні і щасливі відносини, які з часом не почнуть руйнуватися. Виявляється, відповідь на це питання вже давно відомий сімейним психологам. Існує кілька  запорук для процвітання міцних взаємин.

Знаходити компроміс

У щасливих парах люди розуміють, що сім'я не повинна бути полем бою, і відповідно у всьому варто  шукати компроміс. На думку психологів, такий підхід є запорукою щасливих відносин.

Цікавитися один одним

Після декількох років спільного життя,  партнерам здається, що вони вже досконало і взаємний інтерес може згаснути. Вірний шлях до міцної сім'ї – це підтримувати зацікавлення, помічаючи дрібниці і розділяючи прагнення.

Сміятися разом

Почуття гумору - це те, що дозволяє щасливим парам простіше переживати невдачі і не зациклюватися на недоліках один одного. У такій затишній та веселій атмосфері народжуються тільки найздоровіші з точки зору психології сім'ї.

Зберігати крихкий баланс

Не буває відносин без суперечок чи розбіжностей. Але, згідно зі спостереженнями фахівців, в щасливих шлюбах партнери   стараються дотримуються баланс між позитивом і негативом, не дозволяючи другому перемогти.

Порівнювати не для докору

Порівняння - потужний інструмент в руках будівельників щасливого шлюбу. Однак порівнювати треба не для того, щоб поставити чиїсь достоїнства в докір, а для того, щоб не повторювати чужих помилок.

Змінювати оточуюче серидовище

Щасливі пари не дозволяють сімейному побуті розфарбувати відносини в сірий колір. Партнери не лінуються міняти обстановку: влаштовувати походи в кафе або басейн, пересувати меблі в квартирі  чи й просто змінювати власний імідж.

Вислухати 

Психологи помітили що для парах, які дбають про відносини, всі важливі думки проговорюються вголос . Співрозмовники слухають один одного і висловлюють свої думки.

Пробачати

Ідеальних людей не буває, і навіть у найкращих сім'ях бувають конфлікти. Щастя полягає в тому, аби пробачати і знати, що вас теж пробачать.

Співпереживати

Коли у взаєминах щось йде не так, партнери  намагаються зрозуміти, чому так трапилось. У такій ситуації важливо вміти поставити себе на місце коханої людини і усвідомити, які почуття вони зараз переживають.

Дякувати

У міцних союзах люди здатні гідно оцінити вчинки один одного і дякувати за них. Психологи не рекомендують подружжю приймати взаємні старання як належне.

Підігрівати пристрасть

На думку психологів, для інтим завжди має мати відведений належний час. Навіть якщо буденна рутина забирає весь вільний час, варто вивільняти кілька годин на тиждень і для цього заняття. 

Залишати простір

У щасливих парах партнери не намагаються заполонити собою весь простір. Варто із розумінням та спокоєм  ставитися до бажання іншої людини якийсь час проводити окремо.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!