Створи анкету
або увійди через
Любов і відносини

8 стратегій для ідеальної любові

27 травня 2019, о 10:22

«І жили вони довго і щасливо» - як часто ми мріємо про казкову любов! Але в реальному світі нам рідко трапляються принци і принцеси. Найчастіше ми зустрічаємо звичайних людей зі своїми проблемами і недоліками.

Мотиваційний спікер Тоні Роббінс якось сказав дуже правильну річ: «Ми втрачаємо час в пошуках ідеального партнера, замість того щоб витрачати його на те, щоб самим створити справжню, ідеальну любов».

Здається, що відносини починаються самі собою. Все трапляється як за помахом чарівної палички. Але якщо ми хочемо, щоб ці відносини збереглися, то насправді доведеться над ними працювати.

Сімейні психологи виводять формулу із чітким переліком стратегій, які допоможуть покращити та зберегти любов навіки.

1. Зрозумійте, на якій стадії відносин ви зараз перебуваєте

Відносини - це живий організм, який постійно росте і змінюється. І він може приймати різні форми. Спочатку це закоханість: мозок так просочений дофаміном, що простий спільний похід за продуктами в сусідній магазин виглядає як круїз на Кариби.

Але неминучим є другий етап - втрата ілюзій. Ви починаєте задаватися питанням, чи не розлюбили ви свого обранця. В цей час в пошуках втраченого дофаміну деякі шукають уваги на стороні.

Для тих, кого колись звела разом божевільна пристрасть, цей період може перерости в третю стадію - повне відторгнення. Партнер не викликає у вас нічого крім розчарування.

Але якщо розпізнати цей період і пройти його достойно, за ним піде четвертий етап відносин - навіть більш глибокий, ніж той, з якого все починалося.

2. Не покладайтеся лише на почуття

Зараз дуже модно писати про те, що потрібно довіряти почуттям. Дізнатися і визнати свої емоції - важлива частина внутрішнього росту.

Подобається вам це чи ні: справжні стосунки - не колекція емоцій, а серія рішень, які ми приймаємо свідомо. Кожен день роблячи те, що потрібно для збереження відносин, ми очищаємо мозок від деякої «електрично- статичної напруги», яка може накопичуватися. І це дає більше енергії для того, щоб просто любити один одного.

3. Не тікайте від конфронтації

Дуже спокусливо уникати конфліктів зовсім або, навпаки, продавити партнера, домогтися того, щоб все було так, як ви хочете. Але конфлікт призводить вас в ту точку, в якій ви можете показати своє благородство, показати, що ви поважаєте партнера і граєте по-чесному.

Так з конфліктів народжуються більш глибокі відносини, більш зріла любов. 

4. Розумійте самих себе, усвідомлюйте свої обмеження

У всіх є багаж минулого життя, який формує нашу поведінку і визначає те, як ми спілкуємося з іншими. Багато хто вже встиг навчитися захищати себе за допомогою масок. Суть в тому, що у відносинах з партнером ці маски дуже заважають. Коханій людині потрібні ви справжні.

5. Не просто розмовляйте - спілкуйтеся

Коли двоє тільки познайомилися, вони можуть говорити годинами про все на світі. Але такі розмови - тільки початок. Справжній діалог починається тоді, коли за словами близької людини ви будете відчувати справжні переживання і розуміти, що ваш партнер - це величезний, складний і прекрасний світ.

6. Ризикніть бути чесним

Віддати своє серце іншому в повне володіння, відкритися і сподіватися на його чесність. Це звучить жахливо для тих, хто вже в дитинстві зрозумів, що довіряти потрібно не всім і не завжди. Звик лише ненадовго відкривати своє серце, щоб тут же його наглухо закрити. Але тільки віра в іншого і довіру призводять до тієї найвищої стадії відносин, де ми відчуваємо справжню спорідненість.

7. Вчіться бачити любов в випрасуваних сорочках

Ми всі прагнемо любові, але бачимо її по-різному. Акуратно складена і випрасувана білизна теж означає «я тебе люблю». Іноді такий прояв любові чіпає більше, ніж багатослівні признання і резервація столика в ресторані.

Річ у тім, що для когось важливо чути слова, комусь важливий час партнера, а комусь потрібно отримувати матеріальне вираження турботи або кожен день фізично відчувати обійми.

8. Прощайте, прощайте ще раз

Ви зможете сказати про себе, що навчилися любити, не колись знайдете досконалість, а коли навчитеся бачити досконалість в кожній недосконалості людини.

Коли двоє проводять разом так багато часу, у кожного набереться достатньо «доказів» і способів, щоб образити іншого. Так, часом партнер може робити не дуже приємні речі. Але не забувайте, наскільки він прекрасний у своїй недосконалості. Повірте, що він робить все, що в його силах, намагається, як може, щоб вчитися на своїх помилках і ставати кращим в майбутньому.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!