Створи анкету
або увійди через
Любов і відносини

Дрібниці у стосунках, які обожнює кожен чоловік

5 вересня 2019, о 15:11

 

Деякі дрібниці важливіші тисячі слів

Для закоханого чоловіка джерелом позитивних емоцій може стати навіть найбільш непомітна межа або звичка характеру обраниці. Саме ці дрібниці змушують його усміхатися. Нижче ви зможете дізнатися про ті речі, які подобаються чоловікам у жінках, але про які вони воліють мовчати. І нерідко ці дрібниці мають для них дійсно велике значення, інформує Ukr.Media.

Він усміхається, згадуючи про вас

Неважливо, працює він напружено в офісі, стоїть у заторах або просто прокручує стрічку новин в соціальних мережах — в будь-який з моментів він може подумати про вас. І усміхнутися. І можна сказати, що йому пощастило, якщо в його житті з'явилася жінка, одна думка про яку змушує його серце забитися частіше..

Йому подобається бачити вашу усмішку

Ви коли-небудь звертали увагу, як він змінюється, коли в нього виходить бути смішним для вас? І нехай навіть його жарти були лише частково вдалими, але, чорт візьми, адже він намагався. Чоловікам подобається бачити своїх коханих усміхненими та усміхненими від душі. Скажемо більше, їм подобається бути джерелом гарного настрою своїх коханих, навіть якщо заради цього доводиться відпускати дурні жарти.

Йому подобається торкатися до вас

Ви можете обійматися на дивані або стояти, притулившись один до одного, в очікуванні таксі — хоч би що там було, чоловікам подобається відчувати контакт зі своєю жінкою. Це відмінний спосіб відчути зв'язок з близькою людиною — як фізичний, так і емоційний. Для чоловіка немає приємнішої миті, коли кохана дівчина тулиться до його грудей або кладе голову йому на плече.

Любить спостерігати за вами після поцілунку

Звичайно, вам не раз доводилося відчувати почуття ейфорії після того, як ви поцілували людину, яка вам подобається. Безумовно, після цього вас буквально переповнюють емоції, адже так? У момент поцілунку ви відчуваєте іскру, яка передається від нього до вас, правда? І часто це почуття ви висловлюєте усмішкою — і це найбільш правильна реакція.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!