Створи анкету
або увійди через
Любов і відносини

Момент, коли закінчуються стосунки

10 липня 2020, о 15:04

Стосунки закінчуються, коли ви припиняєте спілкуватися.

Коли ви припиняєте говорити одне одному добре і погане, коли ви перестаєте говорити партнеру, наскільки його цінуєте, коли перестаєте говорити йому, що вас засмучує і дозволяєте своїм емоціям накопичуватися. Стосунки закінчуються, коли ви починаєте говорити про свої проблеми з усіма і забуваєте говорити про це перш за все зі своїм партнером, вони закінчуються, коли ви не з’ясовуєте їх одне з одним, коли ви починаєте робити це з іншими.

Стосунки закінчуються, коли ви перестаєте показувати любов і прихильність одне одному.

Коли ви думаєте, що у романтики є термін придатності, коли ви занадто звикаєте, так що забуваєте показувати одне одному свої почуття, коли ви стаєте такими впевненими, що ваш партнер нікуди не піде, так що перестаєте докладати зусиль. Коли ви починаєте приймати його/її як належне, коли перестаєте дякувати за те, що він/вона робить. Стосунки закінчуються, коли ви вбиваєте любов своїми ж руками, коли заявляєте, що любов проходить і що ви нічого не можете з цим вдіяти.

Стосунки закінчуються, коли ви перестаєте намагатися зрозуміти одне одного.

Коли ви перестаєте намагатися бути поруч, коли перестаєте робити всі важливі дрібниці, які роблять світ кращим, як наприклад, щира посмішка, люблячий дотик, добре слово і щоб просто сказати комусь, що він не повинен бути самотнім. Стосунки закінчуються, коли ви збільшуєте дистанцію між вами, так що здається, ніби ви самотні, коли ви перестаєте сумувати одне за одним, тому що ви сумуєте за «незалежністю».

Стосунки закінчуються, коли ви вирішуєте не бути вразливими.

Коли ви не показуєте партнеру себе справжніх, в тому числі ваших страхів, вашої невпевненості, ваших шрамів. Вони закінчуються, коли ваш партнер знає тільки одну вашу сторону, коли ви не дозволяєте йому/їй побачити вашу більш м’яку, більш чутливу сторону. Ту, яку ви нікому не показуєте – ту, яку можна поранити. Вони закінчуються, коли ви боїтеся показати, як сильно вам хтось потрібен, що ви не уявляєте свого життя без цієї людини. Вони закінчуються, коли ваше его витісняє ваше серце.

Іноді стосунки закінчуються, тому що так мало бути і тому що навіть перепробувавши все, обидві людини просто виростають одне від одного. Але іноді стосунки закінчуються дуже швидко, вони закінчуються з неправильних причин, вони закінчуються, хоч могли продовжитися, але закінчуються, тому що дві людини були занадто впертими, занадто гордими, занадто боязкими і обережними, щоб відкритися і впустити одне одного в свої серця.

Деякі стосунки закінчуються, тому що вони були трохи складними, але стосунки і не повинні бути легкими, вони не повинні бути ідеальними і можливо, саме очікування, що вони повинні бути такими і зруйнувало їх. Стосунки закінчуються, коли ви дозволяєте їм померти, замість того, щоб пильно прагнути їх врятувати.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!