Створи анкету
або увійди через
Любов і відносини

Незвичайні весільні традиції світу

7 лютого 2020, о 16:10

Як виявилося, практично кожна наречена посміхається, підходячи до вівтаря зі своїм нареченим, а сам наречений має серйозний вираз обличчя. Вченим вдалося з'ясувати, що більшість жінок намагаються приховати свій нервовий стан за допомогою посмішки, в той час як чоловіки в аналогічній ситуації хмурять брови або залишаються незворушними. Та мова зараз не про це, краще прочитайте як відрізняються весільні традиції у світі та дізнайтеся їх походження.

Цікаві факти про весільні традиції у світі

Мода на білу весільну сукню виникла завдяки королеві Вікторії. Вона також порушила давню традицію, згідно з якою для пошиття вбрання нареченої застосовувалася парчева тканина. На своє одруження королева одягла атласну весільну сукню, що містить глибоке декольте. В якості прикрас використовувалися гілочки флердоранжа, а також мереживна обробка, що придала пікантність її образу.

Далеко не випадковою є традиція відправлятися у весільну подорож. Її поява пояснюється тим, що багато років тому молодята для реєстрації шлюбу в повній відповідності з усіма правилами повинні були поїхати в іншу державу.

В Індії існувала традиція, згідно з якою перша шлюбна ніч просто була відсутня. Між молодятами на ліжко поміщали спеціальну палицю, яка лежала 4 дні. Мета цього звичаю – прищепити подружжю помірність в особистому житті.

Під час святкування весілля на Балі молодим відпилюють частину зубів. Це робилося, щоб у молодят не виросли ікла і вони не виявилися в царстві зла.

Кенійські женихи зобов'язані протягом місяця носити прикраси для жінок, а також їх взуття та одяг. Таким способом наречений пізнавав важку жіночу долю.

Найдешевшу весільну церемонію одного разу провели в одному з індійських племен. На неї витратили трохи більше однієї рупії. Це пояснювалося тим, що в племені заборонено демонструвати красу і розкіш, а також святкувати весілля.

В Європі існував цікавий звичай, згідно з яким батьки нареченої викидали з вікон страви з пирогами. Якщо страви порозбивались, то на їх дочку чекало щасливе заміжжя.

Кілька століть тому нареченим в Європі зав'язували банти на рукавах. Вважалося, що це приносить щастя. Згодом це стали робити не так часто. При цьому про значення стрічок ніхто не забув. Стрічки зав'язувалися на екіпажах, а потім на автомобілях. Сьогодні жоден автомобіль для весілля не обходиться без прикрас з яскравих стрічок.

Згідно англійської традиції, весільні коржі ділилися на шматки, якими обсипали наречену. Якщо дівчина з числа гостей з'їдала шматочок, то їй міг наснитися її майбутній чоловік.

Вперше весільний коровай з'явився за часів Стародавнього Риму. Молодята могли вважатися подружжям лише після того, як з'їдали на весіллі по шматочку пирога. Але незабаром завдання стало простіше: молоді просто обмінювалися коржиками.

Бедуїни готують найбільше в світі блюдо на весілля. Для його приготування варені яйця кладуть в рибу, рибу кладуть в курку, курку засовують в вівцю, яка потім кладеться в верблюда, засмаженого цілком.

Батько нареченої в африканських племенах зобов'язаний обмацати інтимні органи нареченого і назвати число, що означає скільки разів нареченому необхідно задовольнити свою тещу. Так перевірялася витривалість молодої людини.


Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!