Створи анкету
або увійди через
Любов і відносини

Щастя партнера впливає на тривалість вашого життя — вчені

26 листопада 2019, о 11:59

Дослідження, проведене в Тілбурзькому університеті в Нідерландах, показало, що щасливий партнер не тільки веде до міцного шлюбу, але й до збільшення тривалості життя.

У ході дослідження з'ясувалося, що 16% людей, які втратили партнерів, повідомили про меншу задоволеності життям, передає Health.News. Дружини чи чоловіки померлих мали підвищений ризик смерті протягом усього періоду дослідження, у порівнянні з тими, чия пара була ще жива. Ризик смертності для суб'єктів, у яких були щасливі партнери, був нижчим, ніж у тих, у кого були нещасні. Примітно, що рівень задоволеності подружнім життям був найкращим провісником смертності суб'єкта — навіть більшим, ніж задоволеність власним життям суб'єкта. Раніше сімейний психолог Христина Д. Курнос розповіла про секрет щасливого шлюбу: подружжя добре відчуває емоції один одного, коли ці емоції позитивні.


Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!