Створи анкету
або увійди через
Любов і відносини

Що робити, якщо у стосунках криза, розповіла психолог Тетяна Ларіна

13 вересня 2019, о 11:46

 

Тетяна Ларіна, постійний експерт шоу «Ультиматум», розповіла, що потрібно робити насамперед, коли у стосунках настає криза. Кого слухати і як діяти? І як розпізнати перші ознаки кризи – читайте у нас в матеріалі!

Свій пост психолог почала з того, що «Якщо в сімейних стосунках все мирно і спокійно – це взагалі стосунки? Коли кожен живе своїм життям, їсть сам по собі, проводить вільний час порізно, мова, скоріше, про сусідів. Абсолютно нормально, коли ми періодично починаємо з’ясовувати стосунки, але не пред’являти, а обговорювати».

Після такого вступу Тетяна Ларіна пропонує дієве вирішення ситуації: «Глобальна рекомендація – коли ви помітили, що у стосунках криза, потрібно починати домовлятися зі своїм партнером. Робити це варто з повагою і розумінням того, що кожен, якщо хоче щось змінити, буде пробувати нову поведінку, і невідомо, що з цього вийде. Все залежить від суті проблем, вони можуть бути досить побутовими».

У коментарях під постом Тетяні поставили запитання, чи є якийсь алгоритм, за яким можна визначити перші кризові нотки? Ось, що вона відповіла: «Перші ознаки, це «все начебто добре, але нудно», і людина починає шукати розваги і проблеми в зовнішньому світі».

Тому, якщо ви помічаєте за собою або за своєю половинкою такі ознаки, то не бійтеся про це поговорити, вислухати один одного, порадитися, як вирішити цю ситуацію. Адже тільки чесністю і розумінням можна домогтися гармонійних і щасливих взаємин.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!