Створи анкету
або увійди через
Любов і відносини

Увага та повага особистого простору. Сім простих способів зробити жінку щасливою

11 грудня 2019, о 16:33

Щасливі та міцні стосунки складаються з дрібних деталей, які на перший погляд здаються несуттєвими, каже сімейний психотерапевт Дженніфер Фрід.

Редактори Woman's Health провели опитування серед своїх читачок і визначили сім речей, які роблять жінок щасливими й змушують любити свого обранця ще сильніше.

1. Пишіть любовні записки. Якщо ви одружені вже протягом декількох років і здається, що почуття холонуть, а стосунки стають нудними, спробуйте покласти записку з приємними словами про кохання в сумку дружини перед тим, як вона піде на роботу.

2. Змушуйте її сміятися. Надсилайте коханій смішні відеоролики, розповідайте за вечерею веселі історії й не дозволяйте їй сумувати.

3. Цілуйтеся пристрасно, як підлітки. Навіть якщо ви втомилися або злі одне на одного, пам'ятайте про те, що змусило вас закохатися. Цілуйте свою дружину жадібно і пристрасно, як в юності, робіть це раптово і чуттєво. Вона буде відчувати, що, що б не сталося, її цінують і люблять.

4. Слухайте її. Коли ви бачите, що жінка чимось стурбована, дізнайтеся, що сталося, вислухайте її, окутайте увагою і турботою.

5. Поважайте її особистий простір. Незважаючи на те, як сильно ви одне одного любите, у кожного з вас має бути свій особистий простір. Якщо вона хоче почитати книгу або просто подумати про своє, не заважайте їй робити це, сходіть на прогулянку або до магазину, подивіться фільм. Жінка буде вам вдячна.

6. Опускайте сидіння унітазу. Нехай це здається дрібницею, але жінкам приємно помічати, що про їх комфорт дбають, навіть у таких деталях.

7. Спілкуйтеся з її мамою. Підтримуйте хороші стосунки з мамою своєї коханої, цікавтеся її здоров'ям і справами загалом. В очах жінки такий інтерес свідчить про те, що чоловік турботливий і надійний.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!