Створи анкету
або увійди через
Любов і відносини

Вибір імені для сайту та фотографії

16 жовтня 2020, о 16:06

Вибираючи ім'я для сайту знайомств, краще бути чесним з самого початку і використовувати власне ім'я. Якщо ж ви все-таки вирішили ховатися під псевдонімом, використовуйте прості і лаконічні слова, що характеризують вашу особистість. Уникайте вульгарності і фривольних натяків типу: Погана Кіса, Хочу любові, Сексі герл і складних англійських слів. Подібних оригіналів в мережі хоч греблю гати, а ми ж хочемо бути неповторними, правда? Після того як ім'я вибрано, і ви зареєструвалися, необхідно приступити до завантаження фотографій.

ЗАВАНТАЖЕННЯ ФОТОГРАФІЙ

Щоб сподобатися на сайті знайомств, завантажуйте свої фотографії, а не картинки моделей з інтернету. До своїх фотографій поставтеся категорично: не підійдуть розмиті фотографії на тлі старих шпалер, крісел, диванів, плити і т.д. Завантажуйте чіткі красиві фотографії! Найкраще завантажити кілька фотографій різних форматів: ви в повний зріст, ваше обличчя крупним планом, ваш профіль, ви в русі. Якщо у вас поки немає таких знімків, не полінуйтеся вийти на вулицю з фотоапаратом і подругою / другом в якості фотографа. Можна сфотографуватися на тлі красивого старовинного будинку, пам'ятника, біля озера і т.д. Слідкуйте, щоб нічого зайвого не потрапляло в кадр. Також фотографії можуть повною мірою розповісти про ваші хобі. Якщо ви вказали в анкеті, що любите плавати — сфотографуйтеся в басейні, якщо любите кішок — сміливо фотографуйтеся з кішками (не забуваючи знову ж про гарний фон на задньому плані). Уникайте відвертих фотографій в спідній білизні, якщо не хочете, щоб вас прийняли за легковажну людину! В крайньому разі надайте таким фотографіям загадки: напівтемрява, капелюх, що закриває півобличчя, злегка накинуте парео ... Експериментуйте і не забудьте злегка підредагувати ваші фотографії в спеціальній програмі типу Photoshop. Саме злегка, інакше ризикуєте зафарбувати вашу індивідуальність!


Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!