Створи анкету
або увійди через
Любов і відносини

Як безпечно познайомитися в інтернеті

9 жовтня 2020, о 15:11

Багато дівчат і хлопців хочуть знайомитися, але чи безпечно познайомитися в Інтернеті, знають далеко не всі. Інтернет дав нам багато можливостей для спілкування, але це не означає що дане спілкування і знайомство безпечно. В Інтернеті швидше можна познайомитися з людиною протилежної статі, не виходячи з дому, але потрібно знати деякі заходи безпеки.

У статті психологи розкажуть і дадуть поради про те, як безпечно познайомитися з дівчиною чи хлопцем в Інтернеті. Щоб не потрапити в пастку шахраїв і брехунів, які шукають вигоду.

Не давайте незнайомій людині свої дані

Помилка багатьох дівчат і хлопців при знайомстві в Інтернеті в тому, що вони часто залишають в анкетах або в листуванні свої дані і як підсумок можна потрапити на вудку шахраїв і брехунів. Звичайно, в Інтернеті є багато хороших людей, з якими можна знайомитися і спілкуватися, але краще не давати свої дані, щоб уникнути непередбачених ситуацій.

Чи не бачитеся на прохання зловмисників

При знайомстві з дівчиною чи хлопцем в Інтернеті, потрібно пам'ятати, що на фотографіях може бути зовсім інша людина, зі своїми злими цілями і намірами. Тому часто вам можуть приходити повідомлення із вмістом надання допомоги, перерахування грошей на рахунок і інші прохання. Зловмисники спочатку входять у довіру, а потім надсилають повідомлення з проханнями, від яких краще відмовитися.

Якщо людина вам сподобалася, запропонуйте зустрітися

Не потрібно довго знайомитися і спілкуватися в Інтернеті і тим більше залишати свої дані. Безпечний варіант, це запропонувати побачитися в денний час в людному місці, тоді вам буде простіше уникнути непередбачених ситуацій. 

Не потрібно боятися знайомитися

Звичайно, в інтернеті є багато шахраїв і хуліганів, але це не означає, що потрібно боятися знайомитися з хлопцем чи дівчиною в Інтернеті. Просто потрібно зрозуміти при листуванні, що потрібно цій людині. Якщо вам надсилають прохання для перерахування грошей або пропонують побачитися відразу при першому спілкуванні або занадто багато запитують даних про вас, то таким людям краще взагалі не відповідати.

Знайомтеся і запрошуйте на зустрічі через 2-3 дні

Якщо в Інтернеті при знайомстві, вам хтось сподобався, і ви хочете з даними людиною познайомитися, то краще це зробити в реальному житті. Але для цього потрібно просто спілкуватися з людиною 2-3 дня, не ведучи допити і не відповідаючи на питання, які потребують ваших даних.

Боятися знайомств в Інтернеті не має сенсу, головне просто не залишати своїх даних і зустрічатися тільки в людних місцях, і в денний час. Часто зловмисники пропонують зустрічі у вечірній і пізній час там, де менше людей. Краще самі вибирайте безпечне для вас місце для зустрічі і не ведіться на прохання та пропозиції, які явно виражені якоюсь вигодою. 

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!