Любов і відносини

Як навчитись робити компліменти вдало

19 березня о 13:40

Компліменти — досить приємна частина спілкування. У того, хто постійно розкидає компліменти направо і наліво, зазвичай досить дивна слава. До його слів можуть ставитись несерйозно, але всі дуже ради бачити таку людину. Дівчата посміхаються, очевидно, що це їм подобається. А ось чоловіки часто висловлюють несхвалення такого роду поведінки, але ще б вони схвалювали, коли все жіноче увагу миттєво переключається на того хто видає компліменти.

Зовсім інша справа — лицемірство. Такі особистості нікому не подобаються. І доволі часто, на його услесливість відповідають тим же лицемірством. "На устах лестощі, а в розумі - помста" кажуть про таких в народі. Але як так трапляється, що два, начебто настільки схожих, виду поведінки викликають настільки кардинально різну реакцію оточуючих? 

Навчитись словами зробити іншим приємно — дуже цінна навичка. Багатьом  знайома проблема, коли ваша дівчина сьогодні красива, видно, що дуже старалася причепуритися, а ти стоїш, і нічого, крім очевидного: "Ти чудово виглядаєш" з себе не можеш видавити. Та й ця фраза вимовляється з якимось стисненням, блякло, зовсім не так, як хотілося б. Як навчити себе вигадувати всі ці приємні компліменти? Що ж, поза всякими сумнівами, це можливо і не так складно! Ось тільки вигадувати нічого не доведеться. Саме в цьому і полягає різниця між людиною, що говорить компліменти і лицеміром, що стріляється лестощами. Звичайно, і лестощі часом може бути корисні,  але якщо вона не надто серйозні, скоріш як прояв гумору. 

В основі кожного справжнього компліменту лежить щире захоплення людиною. І, звичайно, безглуздо постійно захоплюватися всім підряд, це виглядає безглуздо, і навряд чи буде щирим поривом. Кожен з нас, чесно і неупереджено подивившись на сусіда, може знайти в ньому що-небудь, що гідне захоплення. Це може бути що завгодно, від прямоти вираження власних поглядів до прикольної футболки.

Немає нічого складного в тому, щоб висловити вголос своє захоплення. Фактично, мистецтво говорити компліменти полягає в навичці дивитись на людей поглядом, який шукає в них хороше, і знаходить!. Вміння висловлювати своє задоволення, оголошувати свої знахідки — це лише аспект, і він приходить з досвідом до кожної наполегливої (та не дуже) людини.

Вчитися цьому можна вже з сьогоднішнього дня. Подивіться на людей новим поглядом, який вміє цінувати красу в інших людях. Як часто ми помічаємо щось в людях, але мовчимо, боячись здатися підлабузником. Цей новий спосіб мислення дозволить побачити в кожному трішки прекрасного і весь світ навколо нас чарівним чином стане значно гарніше і приємніше. Комплімент для нас, таким чином, не тільки інструмент, за допомогою якого можна зробити комусь приємне , але в першу чергу порадіти тому, які чудові люди нас оточують. 

Відмінною вправою буде перебрати в розумі всіх своїх друзів і подумати, якими їх якостями ви захоплюєтеся найбільше. Це ж ваші друзі! Звичайно, в них є якості які вас одного дня і причарували. Як тільки ви перебрали всіх друзів, запишіть свої думки. Потім беріть телефон і дзвоніть їм (якщо на вулиці не дуже темно, зрозуміло). Після чого прямо повідомляйте: "Знаєш, *тут можна вставити ім’я*, ти завжди так щиро вмієш радіти за оточуючих. Я все намагався тобі це сказати, але все якось відкладав. Зараз, напевно, найкращий момент про це тобі повідомити". Ось так, просто і відверто. В цьому немає нічого складного.

Правда, вони можуть вирішити, що ви з’їхали з глузду. Але це не важливо! Головне, що ви зрозумієте, як це просто. І побачите, що ніхто з ваших друзів не закричить на вас в гніві, що ви відірвали його дурницями від важливої справи. Кожен з нас щиро бажає бути гідно оціненим, і навіть якщо висока оцінка дається швидше жартома, це сприймається дуже позитивно. Але намагайтеся також і не перебільшувати, не давайте нереальних оцінок. 

Говорячи компліменти, також слід брати до уваги той факт, що більшість з нас насправді не вміє їх приймати. Почувши про себе щось хороше, ми починаємо невдалим чином сперечатися, наприклад: «Ой, я не такий», ну і все в такому руслі. Таку поведінку потрібно припиняти якнайшвидше. 

Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Львів, Україна
Пароль
677272
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!