Любов і відносини

Як підібрати обручки

26 грудня 2017, о 11:01

Вибір весільної обручки - непросте завдання. Ось декілька порад про те, на що потрібно звернути увагу при виборі:

1. Розмір обручки

Її вибираємо потрібного розміру, приміряйте його кілька разів, що б воно не спадало, або, навпаки, неважко знімалося.

2. Проба золота

Золоті каблучки завжди мають в своєму складі додаткові метали такі, як срібло, паладій, мідь, нікель або цинк. Таке з'єднання робить обручки довговічними і міцними. Проба золотої обручки визначається в залежності від того, скільки відсотків сплаву і золота, входить до його складу. Чим більше золота, тим вона дорожче. Найпопулярнішими є каблучки 585 проби, відмінними характеристиками яких є міцність і яскравий колір.

3. Матеріал обручки

Залежно від індивідуальних переваг молодят і їх запланованого бюджету, придбати весільні обручки можна і з іншого матеріалу - платини або срібла. Але за статистикою, більшість віддає перевагу золоту. Хоча слід зауважити, що платина набирає все більше популярності, через свою міцность і можливость полірування.

4. Прикраса обручки

Індивідуальності і незвичайного виду обручок надають камені. Але, пам'ятайте, що не всі дорогоцінні камені можуть вам підійти. Краще поекспериментуйте: візьміть камінь в праву руку і накрийте лівою, уважно прислухайтеся до своїх почуттів. При виникненні тривоги і недоброго передчуття - відмовтеся від каменю. Крім цього, ви можете виходити з символіки каменів. Наприклад, агат - символ довголіття, бірюза - вірності, діамант - шлюбу,  смарагд - любові, сердолік - щастя.

5. Типи весільних обручок

Для весілля підійде будь-яка каблучка, але все ж їх поділяють на два типи:

  • Класичні обручки - плоскі або з закругленими краями.
  • Декоративні обручки, мають різний дизайн, форму.

Згідно зі звичаєм, куплені весільні обручки перебувають у нареченого, або свідка, до моменту одруження.

Пам'ятайте, для збереження блиску і красивого виду обручки, оберігайте його від предметів, що можуть їх подряпати, а також від хімікатів. Повернути первісний вигляд обручки допоможе ювелір, методом полірування. Не турбуйтеся, якщо ваш палець змінив товщину, і кільце стало спадати або придавлює шкіру, віднесіть його в ювелірний магазин для зміни розміру.

Але найголовніше правило вибору весільної обручки - щирість і бажання, з якими ви підходите до цієї справи.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Львів, Україна
Пароль
522245
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!