Створи анкету
або увійди через
Любов і відносини

Як сподобатись дівчині? 10 практичних рекомендацій

16 березня 2018, о 12:49

Ви зустріли дівчину. І ви хочете справити на неї враження. Тут важливо працювати над собою і не допускати грубих помилок. Не думайте, що вашої привабливості може бути достатньо, бо дуже часто це не є головним фактором. Ну а якщо ви дійсно не впевнені що подобаєтесь їй, то ось 10 правил, які допоможуть вам.

  1. Робіть компліменти.

Напевно ви не раз чули про те, що жінки люблять вухами, і це дійсно працює! Треба дуже ретельно підбирати приємні слова. Тут важливо не налякати її, ну і не бути дуже банальним. Одразу виключаємо двоякість, необдуманість і вульгарні натякі. Краще похвалити її професійні якості, одяг, зачіску або макіяж. Цілком доречно буде сказати про те, як ви раді її бачити, як вам приємна її компанія. Але тут важливо «не перегнути палицю».

  1. Підтримуйте її.

Це стосується будь-яких її починань, тому як представниці прекрасної статі потребують сильного чоловічого плеча, на яке можна спертися. Вам не обов’язково бути супергероєм. Достатньо просто слів, які зможуть надихнути її.

Якщо вона вирішила влаштуватися на нову роботу або піти з головою в улюблене хобі, то підтримайте її, похваліть і простягніть руку допомоги. Це хороший чоловічий вчинок незалежно від рівня ваших відносин. Це безпрограшний спосіб дійсно сподобатись дівчині, та навіть зав’язати гарні стосунки.

  1. Уважно її слухайте.

Кожна дівчина любить розповідати про свої захоплення і хоче поділитися емоціями та переживаннями. Якщо ви будете уважним співрозмовником, то зацікавите її, а також зможете отримати більшою цінної інформації про неї. Навіть в майбутньому буде легше будувати діалог, коли ви знаєте про її захоплення та вподобання. Дійсно пробудіть інтерес до її особистості. Задавайте питання, наприклад «що вона відчуває?», «як це впливає на неї?». Таким чином, ви дійсно отримаєте місця прямо у серці дівчини.

  1. Не забувайте про квіти!

Як би банально не звучало, але це дійсно ефективний метод отримати увагу з її боку. Майже всі дівчата люблять квіти. Варто пам’ятати про це. Навіть якщо у вас не вистачає грошей на букет з міліонну троянд, постарайтеся продемонструвати свою симпатію, подаруйте їй польові квіти. Щоб сюрприз був максимально несподіваним, скористайтеся послугами кур'єра. Для більшої загадковості перші букети можете надсилати анонімно, нехай вони зустрічають її на роботі або доставляють радість пізно увечері вдома, коли вона втомилася. Згодом ви зможете підписатися своїм ім'ям, тоді вона вже буде під враженням, це істотно підвищить ваші шанси.

Це стосується не тільки квітів. Взагалі маленькі подарунки дійсно справляють враження і визивають шквал позитивних емоцій. Навіть невеликі солодкі сюрпризи та корисні речі будуть дуже приємними. Таким чином ви зможете показати свою турботу і симпатію.

  1. Гарні манери.

Не варто забувати про те, що практично всі жінки мріють про принца, а він вже точно знає, як важливо притримати двері, подати пальто або провести додому (коли на вулиці ніч), навіть якщо він просто знайомий. Постарайтеся проявити максимум поваги і продемонструйте вашу чарівність. Дайте їй відчути себе жінкою. Найчастіше саме такі чоловіки притягують до себе дівчат.

Знову ж, не обов’язково завоювати весь світ. Достатньо просто проявляти турботу у простих та банальних речах. Жінки дуже цінують такі штуки. Робіть багато невеликих справ, які дійсно полегшують їй життя.

  1. Не створюйте приводів для ревнощів.

Ні в якому разі не показуйте їй, що вас зацікавила та довгонога брюнетка, яка зайшла в приміщення, інакше це негативно може відбитися на спілкуванні. Важливо створити таку комунікацію, в якій дівчина буде себе відчувати єдиною та неповторною. Не треба провокувати її на ревнощі. Деякі чоловіки вважають це дуже дотепним, але навіщо створювати собі додаткові проблеми?

  1. Подружитеся з її друзями та рідними.

Якщо ви зможете знайти спільну мову з її оточенням, то швидко завоюєте її повагу. Почніть спілкуватись з її батьками, друзями. Погодьтеся, утішний відгук про вас від найближчих і рідних буде дуже доречним. Постарайтеся знайти точки дотику, щоб розмова зав'язалася легко і невимушено. Ідеально, якщо у оточуючих людей дівчини і у вас спільні інтереси.

Важливо робити це коли дівчина не проти. Не треба бути нав’язливим та надмірно намагатись завоювати увагу її оточення. Це може спричинити не той ефект на який ви сподівались. У всьому повинна бути міра, в спілкуванні — у тому числі.

  1. Робіть приємні несподіванки.

Це не обов’язково мають бути тільки подарунки. Звичайно, всі дівчата люблять несподівані сюрпризи. Але важливим є зробити ваш час багатим на оригінальні події. Наприклад, якщо ви покличете її в театр без особливого приводу. Це справляє ще більше враження. Користуйтесь ефектом несподіваності. В такому випадку — ви з дуже високою вірогідністю станете номером один у її житті.

  1. Ваші інтереси теж важливі.

Часом чоловіки настільки сильно захоплюються жінками, що повністю забувають про свій розвиток, хобі і навіть роботу. Це даремно. Важливо завжди залишатись цікавою людиною. Не перетворюйтесь на тінь своєї дівчини. Будьте самодостатнім. Не треба повністю фокусуватись на ній. Живіть своїм життям також!

  1. Почуття гумору.

Якщо ви зможете її розсмішити, то вже велика ймовірність, що ви їй сподобалися. Тут важливо знайти свій підхід, зрозуміти який гумор їй подобається. До речі, вульгарний гумор не демонструє вашу «свободу» і «розкутість», навпаки, на перших етапах це може виставити вас дурнем. Треба бути обережним. Також ваші жарти не повинні бути образливими. Що смішного в образах? 

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!