Створи анкету
або увійди через
Любов і відносини

Як уникнути обману при знайомстві в інтернеті

30 жовтня 2020, о 16:44

Хочете познайомитися з чоловіком через інтернет — дивіться, як уникнути обману при знайомстві в інтернеті. Що не кажи, а жінки — істоти надзвичайно романтичні, які вірять, не дивлячись ні на що, в існування «справжньої» любові — тієї, яка «один раз і на все життя». Комусь вже пощастило знайти свого судженого, а хтось все ще перебуває в процесі пошуку своєї «другої половинки». З цією метою багато жінок звертаються до допомоги Інтернет, адже ресурси всесвітньої павутини надають прекрасну можливість завести нових друзів, серед яких може зустрітися і той «єдиний», про який так мріє кожна з нас.

На жаль, в Інтернеті легко можна стати жертвою обману. Звичайно, і в реальному житті ніхто з нас не застрахований від шахрайства і розчарувань, але, що не кажи, Інтернет надає нечесним людям набагато більше можливостей «пудрити мізки» нам, довірливим жінкам. Адже це так легко: відправити замість своєї фотографії фото якого-небудь красеня з реклами, або приховати своє справжнє сімейне становище, або неправильно вказати вік і т.д. Що гріха таїти, деякі жінки також вдаються до обману, видаючи бажане за дійсне, але ми зараз говоримо не про них, а про тих представниць прекрасної статі, які щиро намагаються знайти свою долю через Інтернет. Саме їм ми хочемо дати кілька простих, але дієвих порад, які допоможуть знизити ризик бути обдуреною у своїх очікуваннях. Як уникнути обману при знайомстві в інтернет По-перше, фотографії. Одне фото ще ні про що не говорить (воно може бути просто звідки-небудь звантажено). Щоб уникнути обману при знайомстві в мережі інтернет, попросіть нового знайомого прислати інші фото, бажано зроблені недавно. Плюс розпитайте про обставини, коли вони були зроблені. А де це? А як там? Ваш кавалер «плутається в свідченнях» або взагалі пропав? Швидше за все, це не його фото, а він не той, за кого себе видає. По-друге, відзначте для себе періоди часу, коли ви бачите його в мережі. Дійсно вільні чоловіки, що знаходяться в пошуках обраниці, воліють спілкуватися з дамами ввечері, після роботи, навіть вночі. А от якщо ваш візаві виходить на контакт тільки в робочий час, а ввечері він чимось дуже сильно зайнятий і з дому зв'язатися з вами не може, тоді, швидше за все, ваш обранець вже обтяжений сім'єю або подружкою, а вам він просто морочить голову. Взагалі, якщо ви рішуче налаштовані знайти партнера для серйозних стосунків в Інтернеті, не пошкодуйте грошей на установку вебкамери. Це пристрій дозволить вам убити одним пострілом кількох «зайців». Сам собою відпаде питання про справжність або підробленості фото — це раз. Ви зможете спілкуватися з людиною «наживо», оцінити його манери, почути, як він розмовляє в реальному житті, побачити його справжню реакцію на провокаційні або значущі для вас питання — це два. Ну і нарешті, краєм ока ви зможете окинути обстановку, в якій він мешкає, що також про багато може розповісти уважному погляду. Особливу увагу слід звернути на те, як реагує потенційний кавалер на пряме запитання про наявність у нього подружки. Якщо він вертиться дзиґою, впадає в розлогі міркування або, навпаки, прямо говорить, що у нього є кілька подружок, не варто витрачати на нього сили і час. Швидше за все, такий чоловік шукає в мережі пригод, а не серйозних знайомств, просто хоче вашим коштом самоствердитися або розважитися, що однаково вам не підходить.


Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!