Створи анкету
або увійди через
Любов і відносини

6 способів зрозуміти, що поруч не та людина

13 червня 2017, о 18:02

На початку нових відносин усе завжди яскраво та барвисто, а новий обранець  змушує серце битися частіше а подих завмирати. Однак проходить кілька місяців, а інколи й тижнів і ми розуміємо, що поруч так звана «не та» людина. Чоловік, який не потрібен жінці схожий на валізу без ручки: і нести  важко, та й викинути шкода.

Існує кілька основних ознак, що біля Вас знаходиться партнер, відносини із яким у майбутньому не принесуть нічого хорошого.

1. Він вам завжди дзвонить сам

У вас є друг (подруга), з яким  розмова починається з фрази: «Я тільки хотів  тобі подзвонити, а ти дзвониш!» Є? Будьте впевнені, з цією людиною у вас йде рівний обмін, це ваш повноправний життєвий партнер.  «Не той» завжди дзвонить сам і ви майже ніколи не дзвоните йому. І, як правило, коли він дзвонить то Ви зайняті чимось важливішим за цей дзвінок, а після завершення виникає відчуття втрати часу.

2. Він завжди змушує себе чекати

Часто він змушує себе чекати навіть в телефонній розмові. «Ой, зараз почекай, у мене тут друга лінія .. Я тобі передзвоню ...» І ви з тугою дивитесь на телефон і розумієте, що вам зараз зателефонують, але вам цього зовсім не хочеться ...
Він змушує себе чекати, коли приїжджає до вас. Він приголомшливо не пунктуальний по відношенню до вас. Навіть після прибуття Не-Той-Партнер знаходить якісь справи, якщо він у вас вдома, це може бути терміновий і чомусь обов'язковий похід в душ. Іншими словами, ви завжди змушені чекати на неї.

3. У нього завжди проблеми

Найчастіші проблеми «не того» чоловіка будуть пов’язані із роботою або ж , якщо це - жінка, здоров'ям. Ви будете в курсі усіх його проблем і усі вони вони - жахливі, практично фатальні (за його словами). Всі ваші спроби порадити просто вирішити проблему – змінити роботу чи піти до хорошого лікаря, будуть знищені під корінь. Натомість ваші проблеми завжди залишатимуться на другому місці, або й взагалі не зацікавлять вашого партнера.

4. Його дуже важко про щось попросити

У відносинах завжди трапляється так, що партнера треба про щось попросити. У цей момент  ви із подивом розумієте, що зробити це надзвичайно важко. Чомусь. Пізніше, коли прохання бувають озвучені, ви відчуваєте якийсь ступор, який виникає у вашого візаві, і відразу розумієте своє небажання просити. Він одразу дасть вам відчути, що не хоче допомагати, але зробить це заради вас, хоча він такий завантажений, у нього такі проблеми.  Картина цієї ситуації  відіб’є у вас бажання просити його про щось знову. 

5. Партнер завжди вас потребує

«Не та» людина, неначе павук буквально обплутує вас своєю «любов'ю». Вона постійно дає вам зрозуміти, як ви йому необхідні. Вона живе під вашою опікою і іноді не може зробити без вас навіть найпростіших, здавалося б, дій. Іноді це викликає у вас здивування, іноді гнів. Вона весь час чогось просить. І ви поступово звикаєте до думки, що вона нічого без вас не зможе зробити. Зате коли їй вигідно вона моментально мобілізується і робить усе сама.
 
6. «Не та» людина – приголомшливо нецікава

І нарешті, найголовніша ознака «не того» партнера у вашому житті. Він приголомшливо нецікавий. У всякому разі - вам. Він поганий оповідач, він не пов'язаний з вами жодними захопленнями, власне і захоплень у нього ніяких немає. Це неймовірно нудна та млява людина. Іншими словами, вам з ним зовсім нецікаво.

Це кілька основних факторів, що визначають «не того» партнера. Не важливо, яким би красивим та привабливим він не був, якщо йому притаманні ці калька ознак – відносини приречені на невдачу. І саме не на розпад, а на невдачу, іншими словами – на ваші страждання та витрачання часу на людину, що фактично гає ваш час. 

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!