Поради по анкеті

Як оформити анкету для знайомств в інтернеті

9 травня 2017, о 12:26

Анкети на сайті знайомств дуже відрізняються між собою. Деякі привертають більше уваги, а деякі залишаються в тіні. Неважливо яка ви насправді людина. Якщо ви не маєте правильно оформленої анкети, то ні в кого не виникне бажання вам написати. Більш того, погано заповнені анкети можуть викликати підозри і геть відбити бажання з вами спілкуватися, тому прочитайте прості поради, як правильніше заповнити інформацію про себе на сайті знайомств у Львові.

В першу чергу ваш профіль повинен бути заповнений великою кількістю якісних і різнопланових фотографій. Покажіть себе з усіх ракурсів, щоб потенційний партнер бажав зустрічі із вами в реальному житті. Фотографія повинна бути обов'язково актуальною, тобто зображення має відповідати дійсності. Тому не поспішайте себе всіляко прикрашати і занадто ретушувати фотографії, інакше ви ризикуєте розчарувати вашого знайомого при першій же зустрічі.

Список захоплень також повинен бути різноплановий. Будь-який відвідувач вважатиме чудовим, якщо знайде із вами спільні захоплення, тому намагайтеся зробити цей список максимально різноманітним. Але не варто брехати, адже правда обов'язково розкриється і ви опинитеся у незручному становищі.

Не соромтеся розповідати про свій світогляд і цінності, адже це теж досить добре характеризує вас як людину. Намагайтеся здаватися максимально відкритими для інших, щоб потім "скелети в шафі" не злякали вашу другу половинку.

 

Також будьте завжди впевнені в собі при заповненні інформації про себе на сайті „Знайомства міста Львів”. Визначте для себе чітку систему цінностей і слідуйте їй. Упевнені люди завжди привертали до себе багато уваги.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Львів, Україна
Пароль
055555
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!