Створи анкету
або увійди через
Процес знайомства

Чому дівчина ніколи не пише першою?

13 листопада 2017, о 18:26

За довгий час спілкування в інтернеті, у чоловіка може виникнути питання: чому це дівчата не пишуть першими або роблять це за рідкісним винятком? Проблема може вставати і під час самого процесу спілкування, коли ініціативу повинен проявляти саме чоловік. Чи означає це, що дівчина більше не бажає підтримувати з вами контакт? Ну що ж, спробуємо в цьому розібратися.

Традиції

В першу чергу важливо розуміти, що ми живемо в суспільстві, в якому, буквально 200 років тому, дотримувалися жорсткі правила романтичної переписки і залицянь. Чоловік повинен був "завойовувати" серце своєї леді, а дівчина повинна всіляко перевіряти свого кавалера, перш ніж віддатися йому. А окільки на одну дівчину могло припадати по декілька кавалерів, не дивно, що вона ніколи ні з ким не знайомилася, їй це просто не було потрібно. Це обумовлено підвищеною увагою до особин жіночої статі і в цьому немає нічого дивного. Причому, після того, як суспільство набуло сучасного вигляду, міщанські традиції поступово почали витісняти більш прості селянські, це і стало причиною того, що часто мами і бабусі виховують своїх дочок в дусі егоцентризму. Гордість і самооцінка дівчини з огляду на це часто перевалює за критичну межу, отже про те, що вона зможе коли-небудь написати першою - можна тільки мріяти.

Теперішній час

Традиції, безумовно, залишили свій відбиток, що правда, леді теперішнього часу не настільки "короновані", але стереотип, згідно з яким саме хлопець повинен робити перший крок, все ж залишився. У цьому немає нічого поганого, просто дійсно, наш менталітет передбачає саме такий вектор розвитку відносин між чоловіком і жінкою. Рідко буває, коли дівчина сама проявляє ініціативу, причому таке "відхилення" може бути пов'язане з багатьма факторами. В основному, слід орієнтуватися на те, що чим красивіше і багатше дівчина, тим менше шансів на те, що вона напише першою і навпаки. У хорошої дівчини завжди багато шанувальників, причому хороших і впевнених у собі, отже все це більше скидається на поведінку тварин, ніж на нормальні людські відносини. Не буває такого, що вона просто візьме і перестане спілкуватися з іншими хлопцями, тому що Ви їй дуже сподобалися. Хороша дівчина завжди буде тримати "при собі" своїх кавалерів, поки з її великого списку не залишиться тільки один. За хлопцями ця особливість поведінки також помічена, однак набагато рідше, бо жінка постійно потребує уваги і буде робити все, щоб її отримати. Отже, якщо ви не хочете брати участь в цьому безглуздому змаганні, треба швидше переводити спілкування на іншу площину і запрошувати на перше побачення.

Не варто думати, що дівчина не пише, бо їй не дозволяє "статус". Вона також соромиться як і хлопець, просто ніколи не починає спілкування першою, бо культура суспільства подбала про те, щоб за неї це робили хлопці. Навіть при спілкуванні, рушійною силою виступає чоловік, він же веде діалоги і задає темп у стосунках, що робить поведінку хлопця вирішальним фактором. Більш того, якщо ви будете досить оригінальні в листуванні і зможете виділитися на тлі інших залицяльників, то можна цілком розраховувати на успіх.

Коли треба припинити спілкування

Для початку треба засвоїти, що дівчина не завжди здатна сама вести діалог з огляду свою сором'язливість, тому не потрібно завчасно панікувати. Однак є кілька моментів, коли вона сама дає зрозуміти, що Ви їй не цікаві.

  1. Вона відповідає коротко. Якщо на будь-яке ваше питання дівчина відповідає "ага", "так", "ні", "можливо", то їй не цікаво розвивати бесіду, бо саме ці слова, зазвичай, заводять розмову в глухий кут і примушують відчувати себе ніяково.
  2. Вона неохоче відповідає. Єдине, не забувайте, що у всіх можуть бути свої справи і проблеми, але якщо ви абсолютно точно розгледіли цілеспрямований ігнор у свою сторону і відповіді по півгодини на одне повідомлення без пояснення причини - сміливо закінчуйте розмову.
  3. Вона всіляко відмовляється від зустрічі. Якщо у Вас так, то вітаємо, ви потрапили на "лаву запасних". Перспектив у цьому випадку теж ніяких бути не може.
  4. Вона спілкується з Вами "як з другом". Ну тут уже на особистий розсуд. Якщо дівчина використовує Вас як товариша, якому можна вилити душу і при цьому не робить ніяких кроків для пізнання людини як потенційної другої половинки, то безперечно варто задуматися.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!