Процес знайомства

Перша телефонна розмова після знайомства в Інтернеті

18 травня 2017, о 16:10

Відносини, які беруть свій початок на сайті знайомств у Львові, обов'язково повинні знайти своє продовження у телефонній розмові. Якщо ви дійсно подобаєтеся іншій людині, то без сумніву, вона дасть вам свій номер телефону. З цього моменту ваші відносини виходять на новий рівень.

Слід одразу ж зателефонувати, якщо час розмови не було обумовлено заздалегідь. Може таке бути, що людині не зручно розмовляти в цей час за різних обставин, але це не повинно вас зупиняти. У будь-якому випадку дзвінок треба зробити в найкоротші терміни, інакше той, хто вам подобається, швидко забуде про вас. Важливо відразу перехопити ініціативу і зацікавити людину.

Не потрібно починати розмову з пропозиції зустрітися, до цього ви ще повернетесь. У момент першого дзвінка, доцільно було б подумати про те, як зацікавити партнера. Для цього вам доведеться у повній мірі проявити свою харизму та дотепність. Але не перегинайте палицю, намагайтеся вести розмову в спокійному ключі. Говорити потрібно чітко і голосно, щоб не відбити бажання з вами спілкуватися. У будь-якому випадку головне не мовчати і підтримувати живий темп розмови.

Після того, як ви трохи дізнаєтеся один про одного - поспішайте призначити місце зустрічі. Робіть це впевнено і точно, щоб інша людина не сумнівалася в ваших намірах. Якщо ваша пропозиція про місце й час була відхилена - пропонуйте інший варіант, дайте переконатися у вашій зацікавленості. Також важливо не затягувати розмову.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Львів, Україна
Пароль
212711
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!