Процес знайомства

Як запросити на перше побачення по телефону

1 листопада 2017, о 16:11

Рано чи пізно, ви та ваш потенційний партнер перейдете з листування на спілкування по телефону. У цей момент категорично не бажано зволікати, варто одразу ж призначити перше побачення. Однак, часом, зробити це не так просто як здається. Ось кілька порад, як запросити дівчину на побачення по телефону.

В першу чергу, ви повинні підготувати себе до дзвінку. Заздалегідь продумайте, куди ви її запросите, скільки часу це займе і що будете робити. Якщо дівчині не сподобається будь-який із варіантів, то непогано було б продумати альтернативу, щоб потім не мимрити в трубку, вигадуючи на ходу. Підготуйте обстановку, при якій ви будете здійснювати дзвінок. Переконайтеся, що вас ніхто не буде відволікати або шуміти на фоні.

Ну а тепер безпосередньо до дзвінка. Почніть розмову з банального запитання про справи або настрій. Так ви зможете зрозуміти, чи розташована вона взагалі про щось домовлятися у цей момент. Якщо в голосі простежуються нотки втоми, то можливо вам краще почекати з пропозицією, сказавши, що не хочете надмірно її напружувати. У 99.9% випадків ви зацікавите дівчину і вона вам сама передзвонить.

Ви не просто так заздалегідь продумували, що будете говорити, адже в реченні про зустріч варто максимально зацікавити свою потенційну другу половинку. Не потрібно говорити "Ми підемо в кафе", набагато краще сказати "Ми підемо в одне дуже затишне місце, де готують чудову каву". Якщо ваша пропозиція була відкинута з якихось причин, обов'язково дізнайтеся у чому проблема і підлаштуйтеся під ситуацію дівчини, адже саме для цього ви готували запасні варіанти.

Але буває так, що дівчина просто не має можливості зустрінетися, у такому випадку вам не слід бути дуже наполегливим. Передзвоніть через 3-5 днів, коли вона звільниться і прийміть повторну спробу, тепер уже по краще підготувавшись до бесіди. Заздалегідь дізнайтеся про її інтересии та підготуйте пропозицію, від якої вона не зможе відмовитися.

Головне - це не забувати, що у разі повторної відмови, не прагніть всіма силами витягнути її з вами на побачення. Швидше за все, вона сама не хоче з вами мати справу, в іншому ж випадку дівчина обов'язково передзвонить, коли закінчить зі своїми справами.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Львів, Україна
Пароль
695226
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!