Створи анкету
або увійди через

Як знайти ідеальну дружину?

31 травня 2019, о 17:00

Багато чоловіків не знають, як і де знайти дружину своєї мрії, щоб жити з нею щасливим спільним життям.  Адже на сьогодні 80% сімей розлучаються протягом 2-3 років спільного життя. Ось чому виникають проблеми з пошуком дружини.

У статті ви дізнаєтеся, як і де знайти дружину, як запобігти невдалому шлюбу, який швидко розпадається. У психологів є ефективні методи та способи, які дозволять створити успішні сімейні відносини та знайти дійсно гідну дружину, з якою можна прожити щасливе сімейне життя.

Щоб зрозуміти, як і де знайти дружину, вам потрібно перестати піддаватися думкам більшості. Суспільство нам нав'язує з ким нам одружитися, заводити дітей і керує всім нашим життям і діями, шляхом інформації та думок. Тому якщо ви хочете знайти гідну дружину, слухайте свою душу, а не суспільство.

Для початку просто почніть її шукати

Багато чоловіків хочуть дізнатися, як і де знайти дружину, але так і не починають пошуки. Той, хто шукає, той обов'язково знаходить, але потрібно знати кращі місця, де можна знайти свою другу половинку і визначитися, яка конкретно дружина вам потрібна. Саме через це, виникає проблема з пошуком. 

Складіть уявний образ дружини

Щоб зрозуміти, як і де знайти дружину, вам потрібно скласти подумки її образ у своїй голові та візуалізувати його кожен день по 5-10 хвилин. Для цього для початку уявіть зовнішність жінки, майбутньої дружини, в дрібних деталях і зафіксуйте його в підсвідомості, шляхом самонавіювання. Після чого визначитеся з характером, який ви хочете, щоб був у вашої майбутньої супутниці на все життя. Уже давно доведено, що ми самі створюємо собі те, чого хочемо і про що думаємо. Все в ваших руках, дійте, пробуйте.

Станьте гідним чоловіком

Щоб знайти дружину, вам в першу чергу потрібно стати гідним чоловіком. Це означає, що чоловікам потрібно розвиватися, досягати в житті успіху, стежити за своєю зовнішністю і здоров'ям. Чим сильнішим і успішнішим ви будете, тим більш достойну дружину зможете знайти.

Без знайомства з багатьма жінками, ви не зможете знайти ту саму одну єдину. Вам потрібно не боятися, а продовжувати зустрічатися протягом 1-2 років і лише після цього створювати сім'ю, якщо ваші почуття залишилися колишніми. Але пам'ятайте, всі почуття ви самі в собі створюєте і самі вирішуєте, бути з цією жінкою разом все життя чи ні. Нічого само собою не відбувається, любов і почуття, не йдуть, ми самі відпускаємо їх і не намагаємося хоч якось поліпшити відносини.

Де знайти дружину

Місць, де можна знайти дружину досить багато, тому підбирайте те місце для знайомства, де ви зможете зустріти саме таку жінку, чий образ ви визуалізуєте.

Знайомтеся там, де самі найчастіше буваєте

Щоб знайти дружину зі спільними інтересами, а значить створити успішні та довгі стосунки, вам потрібно знайомитися в тих місцях, де ви самі найчастіше буваєте. Не бійтеся просто спілкуватися і підходити до вподобаних вами жінок і у вас все вийде.

Місце, де можна знайти гідну і без зайвих егоїстичних властивостей жінку, це, звичайно ж, театри, музеї, виставки, кінотеатри та інші культурні місця, де найчастіше перебувають люди.

Наприклад, якщо ви будете шукати дружину в нічному клубі, то навряд чи там знайдеться потрібна жінка. Але якщо ви самі любите клуби, то це правило на вас не діє. В основному жінка сама знаходить чоловіка схожого на себе, на свій рівень вихованості та характеру.

Тому вам просто потрібно змінити себе до такого рівня, коли достойні жінки бажають з вами знайомитися і створювати відносини. 

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!