Створи анкету
або увійди через
Про мене
Практично майже не змінююсь, вигляжу молодше за календарного віку ( в залежності від стрижки і т.і.), однолітки по оцінці віку рідко схожі. Виглядаю молодшим завдяки генетиці (хто хоче діток, з правильними рисами, дещо аристократичними, то вони будуть чудові - і це правда). Бороду і вуса не ношу, на тілі місцями маю невеличку волохатість. Не курю, трішки можу випити в компанії. Очі карі - з різними відтінками, волося темновато русяве. Переважно спокійний та інтелігентний, ніж щось інше, але терпіти не можу дур, які блокують, зачасту навіть через то, що жонатий, а самі роками торчать на сайті, можна ж якось цивілізовано. Таким ідіоткам по типу Аміра, Зірка і т. п. я хіба що можу поставити мінуси на лєсних коментаріях під їх фотками, якщо вони є, чи будуть і періодично навідуюся в гості, просто так, щоби пограти на нервах, я ж Скорпіон і не люблю насмішок та дебілок. А ще я по натурі, як кіт і люблю коли гладять по шерсті, а не проти неї.
Подобаються розумні і гарні жінки, при цьому стриманий і не гуляка. Балакучість і решта залежить від співбесідника. Рахую за дурість, зверхність, слащавість, пихатість тих жінок (де-які агресивно настроєні), які в своїх анкетах далеко самі не ідеальні, рахують себе дуже красивими та молодими, але завідома ображують чоловіків, як кажуть, а "колоду у своєму оці і не бачать" або все кинути і до них бігти (майже невідомо до кого), забувши за реаліії, на все є час. Є підлі, недоброзичливці, професіоналки та різне. З ввічливими культурно і вони так само, навіть якщо інтереси не співпадають або однакові, просто обставини різні, а хтось сам лізе на рожон показуючи свою пихату сутність по життю, але, як не дивно за ними деколи спостерігати цікаво через інтерес по психології, не вступаючи в контакт, віртуально веселіше. Якщо я не ставлю лайків (дуже рідко) це значить, що мені і так може щось подобається, а щось не дуже, буває і для підтримки поставлю. Якщо я пишу, то мені щось сподобалось, водночас перевірю чим заповнений сосуд, якщо він майже порожній або особа мовчить мені деколи стає не цікаво, не люблю коли не відповідають або дуже мало і неповністю, бо кожний знає собі ціну, я теж.
Не привик і не люблю бігати, це глупо, якщо захожу декілька раз, то раді інтересу, бо я ще трохи любопитний і практичний теж, але ціную свободу. Стійкість до дрібних негараздів, в т. ч. до змісту анкет це плюс, видно хто є хто, тому це свого роду "наброски", спілкування дещо показує.
Контакти
Розташування:
Олександр на карті
Знайомства
Познайомлюсь:
з Жінкою
у віці 31-50 років
Мета знайомства:
Дружба і спілкування,
Листування,
Любов, стосунки,
Секс,
Точніше жіінку по віку 31 - 54 роки (таблиця на сайті не досконала), в подальшому (при спілкуванні) можливо ще щось зі списку сайта, тобто з мети знайомства. З стосунків можливо буде і любов, а може перепочинок до мети.
Кого я хочу знайти:
Був би не против познайомиться з привітливою, приємною, не впертою, цікавою і вихованою жінкою, акуратною і темпераментною, не самозакоханою, а з розумно-виваженою, реалістичною, на перспективу можливо і з більш серйозними намірами. По російськи "обаятельную и привлекательную", але не шльондру та глупу егоістку. Так не потребую спонсора і не хочу ним бути, але як і у всіх правилах, існують невеликі винятки, в цих так само.
Сімейний стан:
Одружений, проживаємо разом
Матеріальна підтримка:
Не потребую спонсора і не хочу ним бути
Інтереси
разнообразные под настроение поп-музыка люблю слушать музыку психология политика природа секс жизнь разные Читайте мой дневник в этой анкете их много плавание велосипед Путешествия лес философия и психология всего по немногу авто музыка по настроению массаж мої скриті фото для обраних
Типаж
Статура:
Звичайна
Зріст:
183 см
Вага:
100 кг
Колір очей:
Різнокольорові
Режим дня:
Я - «сова» (люблю пізно лягати)
Релігія:
Християнство
Соціонічний тип:
Габен (мастер)
Знання мов:
Русский,
Український
Тип зовнішності:
Слов'янська
Спільні діти:
Поки не знаю, як вийде
У мене є
Власність:
Килим,
Всього по трохи. Різне. А також сприйняття світу, при цьому розуміння інших і таке інше.
Сексуальні уподобання
Орієнтація:
Гетеро
Мене збуджує:
Багато чого, і запропонованих сайтом - секс уподобаннях, так само теж є, залежить від настрою, партнерки та обстановки. Дивуюся жінкам, які на шляху до своєї мети (здебільшого зациклених на замужестві, хоча і це потрібно) тривалий час притримуються принципу "Сама не гам і другому не дам", які надають перевагу здебільшого фантазіям, мріям, ілюзіям і самозадоволенню, в т. ч. через іграшки , проте все за бажанням, якщо треба, до всього відношуся спокійно. Все як хочете.