Створи анкету
або
Увійди через соціальну мережу
Про мене
183 на 100. Практично не змінююсь з 10 - 12 ть років (вигляжу в залежності від стрижки і т.і.), однолітки 50 + по волоссю дуже рідко схожі. Виглядаю молодшим завдяки генетиці (хто хоче діток, з правильними рисами, дещо аристократичними, то вони будуть чудові - і це правда), на тілі місцями маю невеличку волохатість. Бороду і вуса не ношу, не курю, трішки можу випити в компанії. Очі карі - з різними відтінками, волося темновато русяве. Переважно спокійний та іінтелігентний, ніж щось інше, часом пристрастний. Подобаються розумні і гарні жінки, при цьому стриманий і не гуляка. Балакучість і решта залежить від спіівбесідника (партнера). Рахую за дурість, зверхність, слащавість, пихатість тих жінок (де-які агресивно настроєні), які в своїх анкетах далеко самі не ідеальні, рахують себе дуже красивими та молодими, але завідома ображують чоловіків, як кажуть, а "колоду у своєму оці і не бачать" чи все кинути і до них бігти (майже невідомо до кого), забувши за реаліії. Переважно це зарозумілі мадам більше 40 - 50, ексцентрично-егоїстичні, шизофреничного типу і т.п. З ввічливими - культурно і вони так само, навіть якщо інтереси не співпадають або однакові, просто обставини різні, а хтось сам лізе на рожон показуючи свою пихату сутність та ідіотсько-стервозну натуру по життю, але, як не дивно за ними деколи спостерігати цікаво, віртуально веселіше, по типу "творчої" Галини - 51 рік, є така одна та ін. непотріб). Можливо це оборона від цього. Якщо я не ставлю лайків (дуже рідко) це значить, що мені ітак можливо щось подобається, а щось не дуже. Якщо з Вами заігрую, то мені щось сподобалось, але заспокійтесь, може я перевіряю чим заповнений сосуд. Якщо сосуд майже порожній або особа мовчить мені стає не цікаво, бо кожний знає собі ціну, я теж. Не люблю багато бігати, часу не так багато. Стійкість до дрібних негараздів це плюс, видно хто є хто.
Контакти
Розташування:
Олександр на карті
Знайомства
Познайомлюсь:
з Жінкою
у віці 31-50 років
Мета знайомства:
Дружба і спілкування,
Листування,
Любов, стосунки,
Регулярний секс удвох,
Точніше жіінку по віку 31 - 54 роки (таблиця на сайті не досконала), в подальшому (при спілкуванні) можливо ще щось зі списку сайта, тобто з мети знайомства. З стосунків можливо буде і любов, а може перепочинок до мети.
Кого я хочу знайти:
Був би не против познайомиться з акуратною, приємною, темпераментною, цікавою і вихованою жінкою, не самозакохану, а розумно виважену, реалістичну, можливо на перспективу з більш серйозними намірами. По російськи "обаятельну и привлекательну", але не шльондру. Так не потребую спонсора і не хочу ним бути, але як і у всіх правилах, існують невеликі винятки, в цих так само.
Сімейний стан:
Одружений, проживаємо разом
Матеріальна підтримка:
Не потребую спонсора і не хочу ним бути
Інтереси
разнообразные под настроение поп-музыка люблю слушать музыку психология политика природа секс жизнь разные Читайте мой дневник в этой анкете их много плавание велосипед Путешествия фото для обраних массаж лес философия и психология всего по немногу
Типаж
Статура:
Звичайна
Зріст:
183 см
Вага:
100 кг
Колір очей:
Різнокольорові
Режим дня:
Я - «сова» (люблю пізно лягати)
Релігія:
Християнство
Соціонічний тип:
Габен (мастер)
Знання мов:
Русский,
Український
Тип зовнішності:
Слов'янська
Спільні діти:
Поки не знаю, як вийде
У мене є
Власність:
Килим,
Різне. А також лібідо, сприйняття світу, при цьому розуміння інших і таке інше.
Сексуальні уподобання
Орієнтація
Гетеро
Мене збуджує:
Багато чого, і запропонованих сайтом - уподобаннях, так само є, залежить від настрою, партнерки та обстановки. Дивуюся жінкам, які на шляху до своєї мети (здебільшого зациклених на замужестві, хоча і це потрібно) тривалий час притримуються принципу "Сама не гам і другому не дам", які надають перевагу здебільшого фантазіям, мріям, ілюзіям і самозадоволенню, в т. ч. через секс- іграшки (може цей вислів комусь і не подобається), проте все за бажанням, якщо треба, до всього відношуся спокійно. Все як хочете.