Створи анкету
або
Увійди через соціальну мережу
Про мене
183 на 100. Практично не змінююсь років з 10 - 12 ть. Виглядаю молодшим завдяки генетиці, на тілі місцями маю невеличку волохатість. Бороду та вуса не ношу, не курю, трішки можу випити в компанії. Очі карі - з різними відтінками, волося темновато русяве. Дещо емпозантно-приємноїї зовнішності. Переважно спокійний та інтелігентний, ніж щось інше, пристрастний. Обожнюю розумних і гарних жінок, при цьому стриманий і не гуляка. Балакучість і решта також залежить від спіівбесідника (партнера). Рахую за дурість, зверхність, слащавість, пихатість тих жінок (де-які агресивно настроєні), які в своїх анкетах далеко самі не ідеальні, але завідома ображують чоловіків, як кажуть, а "колоду у своєму оці і не бачать" або рахують себе дуже красивими та молодими (смішно) чи все кинути і до них бігти (майже невідомо до кого), забувши за реаліії. Переважно це стосується зарозумілих мадам більше 40 - 50, ексцентрично-егоїстичних і т. д., вони свої фото та і самих себе, як говорив професор Преображенський "В печку", пора. Не суйте свій нечистий ніс в те, що Вас не стосується. Буває, що спочатку 38, потім 33, 5-ть років сама(і) зняла(и) з себе. З культурними - культурно і вони так само, навіть якщо наші інтереси не співпадають або навіть і однакові, просто обставини різні і не зовсім реальні, а хтось сам лізе на рожон показуючи свою пихату сутність та ідіотсько-стервозну натуру по життю (по типу Галина (51) - "БОМЖ со стажем", як вона пише про себе і т.п., але, як не дивно з ними деколи веселіше, спостерігати цікаво). Якщо я не ставлю лайків (дуже рідко) це нічого не значить, мені ітак можливо щось подобається, а щось не дуже. Якщо я з Вами заігрую, заспокійтесь, це ще нічого не значить, може я перевіряю сосуд, чим він заповнений.
Контакти
Розташування:
Олександр на карті
Знайомства
Познайомлюсь:
з Жінкою
у віці 31-60 років
Мета знайомства:
Дружба і спілкування,
Листування,
Регулярний секс удвох,
Точніше жіінку по віку 31 - 54 роки (таблиця на сайті не досконала), можливо ще щось зі списку - мета знайомства.
Кого я хочу знайти:
Був би не против познайомиться з акуратною, приємною, цікавою і вихованою жінкою, не самозакохану, а розумно виважену, реалістичну. По російськи "обаятельну и привлекательну", але не швондру. Так не потребую спонсора і не хочу ним бути, але як і у всіх правилах, існують невеликі винятки, в цих так само.
Сімейний стан:
Одружений, проживаємо разом
Матеріальна підтримка:
Не потребую спонсора і не хочу ним бути
Інтереси
разнообразные под настроение поп-музыка люблю слушать музыку психология политика природа секс жизнь разные Читайте мой дневник в этой анкете их много плавание велосипед
Типаж
Релігія:
Християнство
Соціонічний тип:
Габен (мастер)
Знання мов:
Русский,
Український
Тип зовнішності:
Слов'янська
Спільні діти:
Поки не знаю, як вийде
У мене є
Власність:
Килим,
Лібідо, моє сприйняття світу, при цьому розуміння інших і т.і.
Сексуальні уподобання
Орієнтація
Гетеро
Мене збуджує:
Багато чого, що і тут так само є, залежить від настрою, партнерки та обстановки. Дивуюся жінкам, які на шляху до своєї мети (здебільшого заціклених на замужестві) притримуються принципу "Сама не гам і другому не дам", які надають перевагу здебільшого фантазіям, мріям, ілюзіям і самозадоволенню, в т. ч. через секс-іграшки (може цей вислів комусь і не сподобається), проте за бажанням я можу і допомогти, якщо треба. Все як хочете.