Створи анкету
або увійди через
Про мене
Мої приховані фото - відкриваються для обраних після їх відповіді, просто треба поклацати на них, ЯКЩО ЗАЙТИ І МОВЧАТИ НІЧОГО НЕ З'ЯВИТЬСЯ, це і для тих для кого треба показати фото (зображення), що робитися не буде, є ж приховані. ЗГІДНО ОСТАННЬОЇ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕРЕПИСІ НАСЕЛЕННЯ ЖІНОК В УКРАЇНІ НА 3 МЛН. БІЛЬШЕ, ТОМУ НЕ ШУКАЙТЕ ІДЕАЛЬНИХ, у т.ч. і по віку. Спостережливий сам по собі. Дехто писав: "К женатым мужчинам отношусь положительно, но случайный единоразовый секс не интересует!", - мене теж. ЦЕ ВСЕ СХОЖЕ НА КЛУБ - КОМУ ЗА ТРИДЦЯТЬ, тому маємо однакові права, МОЛОДШІ - НЕ ЛІТАЙТЕ В ОБЛАКАХ. Любопитних, тих хто мовчить, та різних "собак" прошу не заходити. Практично майже не змінююсь, вигляжу молодше за календарного віку (в залежності від стрижки і т. і.) Виглядаю таким завдяки генетиці (хто хоче діток, з правильними рисами, то вони будуть чудові - і це правда). Бороду і вуса не ношу, на тілі місцями є невеличка волохатість. Не курю, трішки можу випити в компанії.
Очі карі - з різними відтінками, волося темновато русяве. Переважно спокійний та інтелігентний, ніж щось інше, але терпіти не можу дур, які блокують (смішні і потішні - дури), навіть через те, що жонатий, а де-які роками торчать на сайті, або погавкають і щезають, потім знову прибігають. Таким я хіба що можу поставити мінуси на лєсних коментаріях під їх фотками, якщо вони є, чи будуть і де-коли навідуюся в гості, просто так, щоби пограти на нервах, або для розблокування, через огріхи, які виникли з вини сайту, який добавив приставку, яку я не писав, що змінює смисл. А взагалі не люблю насмішок і дебілок. А ще я, як кіт і люблю коли гладять по шерсті, а не проти неї. Ціную свободу. Люблю ліс та відпочинок біля водойми.
Подобаються розумні і гарні жінки. Балакучість і решта залежить від особи. Рахую за дурість, зверхність, слащавість, пихатість тих жінок (де-які агресивно настроєні), які в своїх анкетах далеко самі не ідеальні, рахують себе красивими та молодими, але завідома ображують чоловіків, як кажуть, а колоду у своєму оці і не бачать" або все кинути і бігти (невідомо до кого), забувши за реалії, на все є час. Є підлі, ГЛУПІ, недоброзичливі, п'яні, гуляки, зарозумілі, які хотять "серйозності", інші, з ознаками апейрокалії, БАЖАЮ ВСІМ ЦИМ і ТИМ ХТО НЕ ЛЮБЕ ЖОНАТИХ ЦІЛУ "КУПУ" ХОЛОСТЯКІВ, але більше все-таки нормальні. Думав про жінок краще, ніж вони є. До кого втрачаю довіру або з ін. причин фото не показую.
З ввічливими культурно і вони теж, коли інтереси співпадають або не дуже, чи обставини різні, а хтось сам лізе на рожон показуючи свою пихату сутність по життю, але, як не дивно за ними деколи цікаво спостерігати через інтерес по психології, не вступаючи в контакт, віртуально веселіше. Якщо я не ставлю лайків, це значить, що мені і так може щось подобається, а щось не дуже, рідко ставлю, буває і для підтримки поставлю. Якщо я пишу, то мені щось сподобалось, водночас перевірю чим заповнений сосуд, якщо він порожній або особа мовчить мені буває не дуже цікаво, не люблю коли не відповідають або мало і неповністю, а де-хто сам задає купу питань - "кого Ви шукаєте" або "я знаю кого" і т. ін. Як говорять по рос. "Настоящие женщины не знакомятся с мужчинами, потому что настоящая (любая) женщина с первого раза не соглашается, а настоящий мужчина два раза не предлагает…".
Не звик і не люблю бігати, якщо захожу декілька раз, то раді інтересу, бо я ще трохи любопитний. Добре коли є стійкість до дрібних негараздів, в т. ч. до змісту анкети, на якій не зациклюються, та малих неточностей при переписці, в таких випадках і в цілому будьте розумними, і це плюс, видно хто є хто, тому це свого роду "наброски", спілкування дещо показує.
Контакти
Розташування:
Львів, Львівська область, Україна
Олександр на карті
Знайомства
Познайомлюсь:
з Жінкою
у віці 31-50 років
Мета знайомства:
Дружба і спілкування,
Листування,
Любов, стосунки,
Флірт,
Заняття спортом,
Точніше жіінку по віку 31 - 55 роки (таблиця на сайті не досконала), в подальшому (при спілкуванні) можливо ще щось зі списку сайта, тобто з мети знайомства. З стосунків можливо буде і любов, а може перепочинок до мети. Можливо народження і виховання дитини
Кого я хочу знайти:
Був би не проти познайомиться з привітливою, приємною, цікавою і вихованою жінкою, акуратною, не самозакоханою, а з розумно-виваженою, реалістичною, на перспективу можливо і з більш серйозними намірами, але не шльондру та глупу егоїстку.
Сімейний стан:
Одружений, проживаємо разом
Інтереси
Музыка Путешествия Автомобили Велосипед Отдых на природе Политика Психология Флирт Плавание
Типаж
Статура:
Звичайна
Зріст:
183 см
Вага:
99 кг
Колір очей:
Різнокольорові
Режим дня:
Я - «сова» (люблю пізно лягати)
Релігія:
Християнство
Соціонічний тип:
Габен (мастер)
Знання мов:
Русский,
Український
Тип зовнішності:
Слов'янська
Спільні діти:
Поки не знаю, як вийде
У мене є
Власність:
Килим,
Всього по трохи. Різне. А також сприйняття світу, при цьому розуміння інших і таке інше.
Сексуальні уподобання
Орієнтація:
Гетеро
Переваги:
Багато чого, і запропонованих сайтом - секс уподобаннях, так само теж є, залежить від настрою, партнерки та обстановки. Дивуюся жінкам, які на шляху до своєї мети (здебільшого зациклених на замужестві, хоча і це потрібно) тривалий час притримуються принципу "Сама не гам і другому не дам", які надають перевагу здебільшого фантазіям, мріям, ілюзіям і самозадоволенню, в т. ч. через іграшки , проте все за бажанням, якщо треба, до всього відношуся спокійно. Все як хочете.

Новые парни из Львів

Микола 51 Львів Юрій 49 Львів юра 48 Львів Роман 50 Львів Олег 57 Львів