Створи анкету
або
Увійди через соціальну мережу
Про мене
Читайте анкету - є зміни. 183 на 100, якщо і є животик, то втягується. Останні роки (десь з 12-ть) практично не змінююсь. Виглядаю молодшим завдяки генетиці, на тілі маю невеличку волохатість. Бороду та вуса не ношу, не курю, трошки можу випити в компанії. Очі карі - з різними відтінками, волося темно русяве. Дещо емпозантно-приємноїї зовнішності, хоча трохи рахую себе не фотогіієнічним. Переважно спокійний та інтелігентний, ніж щось інше. Балакучість і решта також залежить від спіівбесідника (партнера). Рахую за дурість, зверхність, слащавість, пихатість тих жінок (де-які агресивно настроєні), які в своїх анкетах далеко самі не ідеальні, але заідома ображують чоловіків, як кажуть, а "колоду у своєму оці і не бачать" або рахують себе дуже красивими та молодими (смішно) чи все кинути і до них бігти (майже невідомо до кого), забувши за реаліії.
Контакти
Розташування:
Олександр на карті
Знайомства
Познайомлюсь:
з Жінкою
у віці 31-60 років
Мета знайомства:
Дружба і спілкування,
Листування,
Регулярний секс удвох,
Точніше жіінку по віку 31 - 54 роки (таблиця на сайті не досконала)
Кого я хочу знайти:
Акуратну, приємну, цікаву і виховану жінку, не самозакохану, а розумно виважену, реалістичну. Так не потребую спонсора і не хочу ним бути, але як і у всіх правилах, в цих так само існують невеликі винятки.
Сімейний стан:
Одружений, проживаємо разом
Матеріальна підтримка:
Не потребую спонсора і не хочу ним бути
Інтереси
разнообразные под настроение поп-музыка люблю слушать музыку психология политика природа секс жизнь разные Читайте мой дневник в этой анкете их много
Типаж
Релігія:
Християнство
Соціонічний тип:
Габен (мастер)
Знання мов:
Русский,
Український
Тип зовнішності:
Слов'янська
Спільні діти:
Поки не знаю, як вийде
У мене є
Власність:
Килим,
моє сприйняття світу, при цьому розуміння інших і т.і.
Сексуальні уподобання
Орієнтація
Гетеро
Мене збуджує:
Багато чого, що і тут так само є, залежить від настрою, партнерки та обстановки. Дивуюся жінкам, які на шляху до своєї мети (здебільшого заціклених на замужестві) притримуються принципу "Сама не гам і другому не дам", які надають перевагу здебільшого самозадоволенню, в т. ч. через секс-іграшки.